WEEKEND PROMO URBAN DANCE > J Balvin vs Anitta, Kimbra, Taylor Swift, Stereotyp, …

PROMO URBAN DANCE data-lazy-src=

Oto kilka nowych propozycji na weekend, które warto wyróżnić. Łączy je podobny rytm inspirowany raggatonem, ale mieszany jak to teraz bywa z innymi stylami. PROMO URBAN DANCE > J Balvin vs Anitta, Kimbra, Taylor Swift, Stereotyp, … utwory już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl .

 

 

J Balvin już współpracował z Inna, Pitbull i z Willy William w “Mi gente”. J Balvin i już wiadomo, że chodzi o raggaton. Tym razem towarzyszy mu bardzo popularna w Brazylii wokalistka Anitta. W utworze”Downtown” mamy dużo tego co miłę dla ucha, przede wszystkim gitarę akustyczną, a raggaton zmieszany jest z elementami hip-hopu. Całość bardzo fajnie brzmi, jest klimat lekki, taneczny, latynoski, nie tak słodki jak w “Despacito”.

 

 

Rekordzistka internetu Taylor Swift wydała taneczny remix swojego ostatniego utworu. Bloodpop Remix zrobiony jest w mieszance trap, hip-hop i momentami dance. Bloodpop to amerykański producent, który współpracował swego czasu nawet z Madonna.

 

Dawno nie słyszana Kimbra z Australii. Wkrótce wyda album zatytułowany “Primal Heart”, a dokładnie 28 stycznia 2018. Promują go  właśnie “Top of the world”.  Ciekawy kawałek na czarne parkiety , bo słychać tutaj inspirację afrykańskimi, a może australijskimi motywami muzycznymi.

 

Całkiem niezła polska próba wymieszania popularnego na świecie rytmu raggaton z polskim hip-hopem, raperm i wokalem. Duet Stereotyp zaprosił do współpracy całkiem fajną wokalistkę Ania Polowczyk (“Mam Talent”, MySacrum)