WHY WHY WHY - Dynoro, HVME i Gaudini

Gdy się zrobi taki mega hit jak “In my mind”, trudno potem powtórzyć sukces i być moze dlatego ten litewski producent postanowił zmienić styl. Można powiedzieć, żę Dynoro idzie teraz w mainstreem muzyki tanecznej.

 

“Why why why” to utwór, który od razu wpada w ucho i może się podobać. Jest przykładem bardzo dobrze wykonanej roboty producenckiej.

 

 

?Why Why Why? stworzony został w Hiszpanii, Litwie, Australii i Holandii. Tak się teraz pracuje – online. Ale najpierw trzeba pochwalić bardzo dobry wokal. Niestety nie wiemy kto go wykonuje. Na pewno plusem jest łatwo wpadająca melodia i oczywiście bardzo prosty tytuł.

Gaudini mówią:

  • Piosenka bardzo melancholijna ma całkiem mocną stopę co najbardziej nadaje utworowi tanecznej energii. Jest optymistyczna, bo traktuje o odnalezieniu odwagi, by przezwyciężyć toksyczny związek. Odwagi, by powiedzieć ?nie?, gdy druga osoba ponownie szuka twojej uwagi, chociaż to ona odeszła?.

 

Dynoro

Ten litewski DJ i producent dokładnie nazywa się Edvinas Pechovskis. Ma na koncie już diamentowe i multiplatynowe certyfikaty. Rozpoczął fenomenalną karierę w branży muzycznej w 2018 roku. Był to ?In My Mind?. Singiel osiągnął 1. Miejsce w Spotify, Apple Music i Shazam w 13 krajach i przez wiele tygodni znajdował się na szczycie list przebojów.

W Polsce, Niemczech i Francji uzyskał status diamentowej płyty, a w Austrii, Szwajcarii, Włoszech i Belgii pokrył się platyną. Utwór ?In My Mind? był hitem również poza granicami Europy ? sprzedał się w ponad 3,7 mln egzemplarzy na całym świecie i ma ponad miliard odtworzeń na Spotify.

Dużo mnie utytułowani są jego partnerzy w “Why why why”.

Gaudini

to kolektyw trzech producentów, którzy odnaleźli się dzięki swojej pasji i miłości do muzyki. Skupiają się na tworzeniu muzyki w sposób organiczny, bez ograniczeń oraz formuły. Nie są nowicjuszami ? z solowymi projektami i produkcjami dla innych artystów osiągnęli już ponad 600 milionów streamów. Teraz wystartowali razem pod nowym szyldem.

HVME

Ten producent stał się znany, bo znakomicie zremiksował “Goosebumps” Travisa Scotta. Po zebraniu ponad 350 milionów streamów i 21,5 miliona słuchaczy miesięcznie na Spotify, stał się przełomowym artystą 2021 roku i jednym z najczęściej streamowanych hiszpańskich męskich artystów na świecie. Ponadto, właśnie otrzymał nominację do BBMA 2022 za Top Dance/Electronic Track.

Całkiem nieźle był u nas przyjęty jego autorski kawałek pt.”Money On My Mind”. Pseudonim HVME wywodzi się ze skrótu jego prawdziwego imienia i łączy go z imieniem szkockiego filozofa Davida Hume’a , gdzie zamienił ?U? na ?V?.