heaven - dimitri vegas like mike

“Heaven” to jeden z piękniejszych utworów gwiazdora rocka Bryana Adamsa. Całkiem niedawno odświeżali go nasi koledzy z Komodo. Były też jeszcze inne wersje. Tym razem wzięli się za niego duet producentów o światowej renomie. Swoją drogą to może być ciekawe porównanie obu odświeżeń.

 

Dimitri Vegas & Like Mike vs Komodo. Czy ci drudzy muszą stac na straconej pozycji? Nie koniecznie. Dajmy przemówić statystykom, a na razie poznajmy HEAVEN w wersji Dimitri Vegas & Like Mike, DJ Azteck i Hayley May.

 

Nowa wersja “Heaven” nie “powala” oryginalnością, ale jest po prostu skrojona wg najlepszych wzorców piano house. To typowy produkt na brytyjskie listy przebojów. Dlatego wcale nie przesądzamy wyniku w/w pojedynku na odświeżenia tego klasyka.

O DV & LM

Pisaliśmy o nich wielokrotnie. Duet braci Dimitri Vegas & Like Mike wspięli się na światowe listy przebojów z megahitami, takimi jak ?Say My Name? i ?Instagram?. Ma ponad 350 milionów streamów.  Współpracowali z takimi artystami jak Ne-Yo, Armin van Buuren, Hans Zimmer, Martin Garrix, Diplo, Paris Hilton, Fatboy Slim, Steve Angello, Natti Natasha, Afrojack, David Guetta i Wiz Khalifa.

Mają ponad 30 milionów fanów w mediach społecznościowych i grają ponad 150 koncertów rocznie na największych scenach świata. Byli też #1 na liście DJ Mag.

https://www.instagram.com/p/CcXocraL-Gc/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

O DJ Azteck

Ten producent, mimo, że u nas nieznany, ma duże doświadczenie na scenie muzycznej. Ma na koncie teksty i produkcję dla wielu artystów. To m.in.  takimi jak Armin van Buuren, Hardwell, Tiesto, Pitbull i Wiz Khalifa.

Wypuszczając swój debiutancki singiel ?Endless? w 2020 roku, Azteck współpracował z plejadą artystów: Afrojack, Chico Rose, Kimberly Loaiza, Timmy Trumpet, a także właśnie z Dimitri Vegas & Like Mike.

O Hayley May

Ta pochodząca z Yorkshire wokalistka ma charakterystyczny wokal i wnosi uduchowioną i bogatą teksturę do muzyki. Z ponad 200 milionami streamów w samym Spotify, Hayley nagrała wokale do platynowego hitu ?Sorry? Joela Corry?ego z 2019 roku, ?Never Let Me Down? Gorgon City, ?How Does It Feel? M-22 i ?Killer? Eli Brown, które także pisała.

https://www.instagram.com/p/CbretQzgyW1/?utm_source=ig_web_button_share_sheet