WITHOUT YOU – Alesso nawiązuje do swoich najlepszych brzmień

without you alesso

Ten producent ze Szwecji wraca do swoich najlepszych brzmień czyli do takich , które przyniosły mu popularność. Alesso przedstawia “Without You”.

 

Nowy utwór Alesso “Without You” trzeba posłuchać w całości, bo dopiero wtedy można odkryć jego zalety.

 

Początek “Without you” brzmi jakby mało zachęcająco, bo bardzo nostalgicznie , z mała dawką energii. Dlatego posłuchajcie nieco dalej. W kolejnych frazach Alessandro Lindblad aka Alesso wchodzi z taneczną energią i z klasycznym brzmieniem EDM , w głównym motywie.

W pewnym stopniu wraca do tego brzmienia EDM, które pozwoliło, mu wypłynąć na szerokie wody. Trochę to modyfikuje, bo wiadomo – czasy się zmieniły. Dla młodszego pokolenia będzie to pewnie coś nowego. I dobrze.

Producent tak przeplata, bo wiadomo, ma być dramaturgia, ale efekt końcowy jest bardzo fajny uwzględniając gusta muzyczne naszych klubowiczów.

Bogaty dorobek

Alesso jest jednym z najbardziej nieszablonowych artystów muzyki dance. Ma na koncie współpracę z takimi gwiazdami jak Ryan Tedder z OneRepublic, Calvin Harris. To właśnie z Calvinem nagrał kawałek najlepiej przyjęty na naszych parkietach – “Under Control” (2013). Drugi, z kolei, dobrze u nas przyjęty to  “When I’m Gone“, z Katy Perry (2022).

jest też dobrym remikserem. W 2013 zrobił znakomicie przyjęty remiks “If I Lose Myself”, dla One Republic.

Do jego największych hitów na międzynarodowych listach przebojów należą ponadto m.in. „If I Lose Myself”,  „Calling (Lose My Mind)”, „Let Me Go”, „Is That For Me” czy „Words”.

Alesso występował na najważniejszych festiwalach świata, w tym Tomorrowland, Ultra Music Festival i Electric Daisy Carnival. Niedawno połączył siły z Martinem Garrixem podczas elektryzującego występu w Tao Beach Dayclub. Latem podbije sale koncertowe oraz festiwale w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Europie.