wywiad z Audiosoulz

DJ Raport przedstawia duet producencki Audiosoulz, który właśnie zadebiutował pod tą nazwą. Panowie nie są jednak nowicjuszami na rynku o czym dowiecie się z tej rozmowy, która miała miejsce niedawno w Warszawie. Oto wywiad z Audiosoulz.

 

Ci panowie niedawno zagościli w Warszawie i skorzystaliśmy z okazji, aby przeprowadzić z nimi rozmowę. Audiosoulz nie są debiutantami. Wręcz przeciwnie. Znamy ich już kilkanaście lat, bo jako DJ’e od dawna są aktywni. Także jako producenci. O tym piszemy na samym dole.

Oto wywiad z Audiosoulz, z którego dowiecie się między innymi dlaczego startują teraz pod nową marką.

 

 

Dirty Rush ma na swym koncie mnóstwo produkcji, w tym sporo różnych remiksów. Na przykład dla Gromee, Roberta M. , Honey czy Mandee. Jako Dirty Rush & Gregor Es wydali w 2016 roku kawałek „Fat beat”.  Ten wywiad z Audiosoulz to więcej informacji na temat tego co obaj producenci robią obecnie i co będą robić w przyszłości.

Portal FTB o Dirty Rush & Gregor Es Każdy z nich ma za sobą ponad 10-letnią solową karierę w przemyśle muzycznym oraz niezliczoną ilość występów w klubach całej Polski.  Ich produkcje grane są przez takich artystów jak : Tiesto, Hardwell, Nicky Romero, Showtek, Fedde Le Grand, Blasterjaxx, Laidback Luke, Deorro, TJR czy VINAI.
Od 2012 roku kilkakrotnie wystąpili na Sunrise Festival, gdzie pojawili się na jednej scenie obok takich nazwisk jak : Nicky Romero, Axwell, Alesso, Dada Life, W&W, Chuckie, Bingo Players, Sander Van Doorn czy Dimitri Vegas & Like Mike.
Do swoich sukcesów mogą zaliczyć współpracę z duetem Twoloud (singiel Pressure znalazł się w prestiżowym zestawieniu Beatport Electro House Top 100).

Obecnie współpracują z wieloma zagranicznymi wytwórniami, m.in. z Australii (Vicious), Holandii (Big & Dirty), Anglii (Cr2), Niemiec (Playbox) oraz Kanady (Big Fish).
Dirty Rush & Gregor Es preferują mieszankę różnych dźwięków, różnych gatunków muzycznych oraz cenią sobie komunikację z publicznością, czemu zawdzięczają swój oryginalny styl i wzrastającą popularność.

Rok 2018 to wspomniana istotna zmiana zmiana w ich działalności. Dirty Rush & Gregor S zaczynają bowiem działalność już formalnie razem czyli jako Audiosoulz. Powodzenia!