jesteś tu
Główna > DJ PROFESJA > Xoni Records > zobacz ostatnie produkcje z tego labela

Xoni Records > zobacz ostatnie produkcje z tego labela

DJ Inox konsekwentnie realizuje swoje muzyczne zamierzenia. Kilka lat temu stworzył label Xoni Records, w ramach którego stara się produkować i wydawać wyselekcjonowanych artystów polskiej sceny EDM – big room. Od czasu do czasu wydaje też swoje autorskie produkcje. Oto trzy ostatnie tytuły z Xoni Records.

 

 

 

 

Xoni RecordsW tej chwili Xoni Records opiera się w promowaniu swoich artystów, ale też czołowych polskich DJ’ów poprzez „Xoni on Air„. Jeśli nie znacie tej marki to jest to cykliczny program TV emitowany na kanale YouTube Xoni Records, gdzie sam Inox i własnie zaproszeni DJ’e miksują na żywo i rozmawiają na mniej lub bardziej poważne tematy.

Pomysł wzięty z „A State of Trance”, ale jak najbardziej godny pochwały, bo polski DJ ma małe szanse na dostanie się do tego popularnego programu Armina Van Buurena. Tymczasem tutaj jest to możliwe.

Powracając do samych utworów z Xoni Records przedstawiamy trzy, które ostatnio najlepiej są przyjmowane w serwsie www.digitaldj.pl. jeśłi lubicie future house, lub dobrą pompkę, znajdziecie tutaj coś dla siebie.

Na początek sam Inox i jego wideo, które przedstawia właśnie jak wygląda „Xoni on Air” w studio.

 

 

Clubbeat x Big Daddi „Move it! to kawałek najlepiej ostatnio oceniany przez DJ’ów, przynajmniej jeśli chodzi o liczbę pobrań.

 

Kolejnym co do liczby pobrań jest Majlo x Tim Heart – Bounce.

 

 

 

 

 

Podobne artykuły

na górze