multi dj kurs zima 2020 xoni on air

Multi DJ Kurs w Pszczynie trawa. Za nami już połowa zajęć. Zobaczcie relację na żywo w ramach “Xoni on Air”. Działo się sporo. Różne wywiady, opinie, dj sety. To wszystko zarejestrowano na żywo, bez ściemy.

 

Jeszcze przyjdzie czas na podsumowanie 37 edycji Multi DJ Kurs – Zima 2020 organizowanego przez DJ Promotion. Na razie przedstawiamy Wam relację z tego co działo się w środowy wieczór w klubie OK, w Pszczynie. Działo się naprawdę dużo. To wszystko w ramach transmisji podcastu “Xoni on Air”.

To był 91 odcinek Xoni on Air, w którym jego autor DJ Inox przedstawia, przede wszystkim DJ, robi z nimi wywiady, pojawiają się sety na żywo, ale też są relacje z imprez. Takim przykładem relacji z imprezy jest odcinek #91, w którym DJ Inox zdał relację z Multi DJ Kurs Zima 2020.

Całość trwa dwie godziny, ale warto wytrwać do końca, aby zobaczyć co i jak fajnie gra się bezpośrednio w płyt winylowych. W relacji pojawia się bardzo różnorodna muza, od typowo klubowego future bass House, po hip-hop i klasykę – prosto z winyli.

 

Czy taki kurs do dobra forma zdobycia właściwej wiedzy, aby zostać profesjonalnym Multi DJ’em?

Oceńcie sami oglądając relację i czytając w jakim zakresie odbywa się nauka. 

 

Część teoretyczna

Uczestnicy zapoznają się z teoretycznymi aspektami pracy Dj`a oraz z niezbędną wiedzą z historii muzyki. Szkolenie odbywa się w oparciu o materiały dostarczane przez DJ Promotion oraz o materiały multimedialne omawiane przez wykładowców, profesjonalnych Dj-ów, animatorów imprez i  dziennikarzy muzycznych Radia Dla Ciebie, Radia Katowice, Radio Bielsko i Radia Piekary.

Podczas tych spotkań zdobędziecie niezbędną wiedzę o:

 • budowie utworu muzycznego, technice miksowania nagrań, budowie setów muzycznych oraz o podstawach akustyki.
 • zdobędziecie wiedzę z obsługi profesjonalnego sprzętu dj`skiego oraz poprawnego używania mikrofonu.
 • opowiemy Wam o prawach autorskich i prawach pokrewnych czyli jak muzykę można grać legalnie i kto komu powinien zapłacić gdy odtwarza ją publicznie?
 • poznacie najlepsze, legalne kanały zaopatrywania w muzykę.
 • zdobędziecie podstawową wiedzę o najważniejszych gatunkach muzycznych, historii muzyki tanecznej i w sensie praktycznym poznacie repertuar na imprezy okolicznościowe.
 • dowiecie się jak muzyka grana w klubach, wpływa na nasze zdrowie.
 • jak ważny jest marketing w pracy DJ`a, czyli jak dobrze się “sprzedać”. Gościem na kursie będzie DJ Inox, który podzieli się swoim doświadczeniem nie tylko jako DJ, ale też jako producent muzyczny; jak animować , o czym mówić, jak konstruować zdania,  Twoje  wady, które mogą być zaletą ? to niektóre z aspektów tego wykładu.

Część praktyczna


To praktyczna część szkolenia, która odbywać się będzie w oparciu o najlepszy i najbardziej nowoczesny obecnie dostępny sprzęt didżejski.

Nauczycie się:

 • podstaw poprawnej obsługi konsolety Dj-skiej
 • rodzajów i zasad miksowania nagrań w zależności od imprezy
 • poprawnej, praktycznej obsługi mikrofonu.  Jak i co mówić by być zrozumiałym?

 

Część egzaminacyjna

Tylko dla tych, którzy zdecydują się przystąpić do egzaminu końcowego.
Egzamin składa się z części teoretycznej (test pisemny) oraz części praktycznej (15 minutowy set z przygotowanym programem muzycznym). Egzamin potwierdzony będzie certyfikatem profesjonalnego DJ`a  wystawionym przez DJ Promotion.

 

Dlaczego kurs DJ Promotion?

 • Wszystkie zajęcia prowadzić będą najlepsi polscy DJ`e współpracujący z nami od wielu lat czyli mający doświadczenie w przekazywaniu wiedzy. To ważny aspekt, bo na rynku jest sporo różnych ofert szkoleniowych można w łatwy sposób wydać pieniądze, a w zamian otrzymać tylko wiedzę wybiórczą.
  Są wśród nich: Bogdan Fabiański (Radio Dla Ciebie), Dj Tomson, DJ Inox, Piotr Gryglewicz (szef DJ Promotion) oraz DJ’e i radiowcy ze Śląska Adam Gruca i Mirosław Per.
 • dostajesz za darmo pakiet muzyki, którą w przyszłości możesz legalnie wykorzystać.
 • nabędziesz uprawnienie do stałego korzystania z serwisów DJ Promotion, takich jak “CD Pool” lub “Digital DJ”.
 • masz możliwość zadawania indywidualnych pytań, także na tematy techniczne, nawet po zakończeniu kursu.
 • zobaczysz “od kuchni” pracę profesjonalnego DJ`a radiowego. Planowana jest wycieczka do jednej ze stacji radiowych.
 • nowością tego kursu jest formuła “Multi DJ” czyli DJ uniwersalny, czyli taki, który potrafi zagrać imprezę okolicznościową jak i klubową. To obecnie ważny element w naszęj branży, która przez ostatnie lata się zmieniła. Teraz najlepszy biznes robi się na imprezach okolicznościowych, na przykład weselach.
 • zostaniesz przygotowany do robienia imprezy okolicznościowej. W trakcie kursu proponujemy także wariant (część wykładów) eventowy. Przeznaczony jest dla osób, które planują prowadzić imprezy okolicznościowe  (wesele, studniówka, event korporacyjny, bal sylwestrowy). Podczas tego szkolenia dowiecie się jak przygotować atrakcyjny event, by organizator i goście byli zadowoleni.
  Zdobędziecie wiedzę na temat zwyczajów, tradycji, konkursów, zachowań integrujących gości.
  Dowiecie się jak odpowiednio dobierać repertuar muzyczny do poszczególnych rodzajów imprez. Jaki repertuar jest najciekawszy w danej dekadzie od lat 1940-2000. Jak zorganizować atrakcyjny konkurs dla dorosłych, a jak dla dzieci, nie tylko na weselu.
 • nawiążesz kontakty koleżeńskie i biznesowe z innymi w branży.

 

Zgłoś już teraz chęć odbycia kolejnego kursu.

Zobacz relację uczestników z poprzedniego kursu.