ALAN WALKER All falls down
Retouch by: Wetouch Imagework

Zaledwie z czterema singlami na koncie, Alan Walker jest jednym z najjaśniejszych nazwisk współczesnej muzyki elektronicznej i jednym z najczęściej odtwarzanych artystów w serwisach streamingowych. Niedawno wydał solowego singla “The spectre” , a teraz Alan Walker powraca z nowym kawałkiem  All Falls Down?, ale już w duecie. 

 

 

W klipie “All falls down” gościnnie występują amerykańska wokalistka Noah Cyrus oraz brytyjski DJ Digital Farm Animals, którego znany już z kilku mega producji, ostatnio między innymi Louis Tomlinson “Back to You” i wcześniej Sigala “Only one”.

?Utwór opowiada o tym jak ważne jest być przy kimś w momencie, kiedy wszystko się wali?- mówi Digital Farm Animals.

  • ?Cieszymy się, że mogliśmy z Noah wziąć udział w tej kolaboracji nie tylko z niesamowitym artystą, ale i naszym dobrym kumplem Alanem!?

 Alan Walker All Falls DownOd czasu ukazania się w gruniu 2015 roky singla ?Faded?, Alan Walker nie schodzi ze szczytów list przebojów za sprawą kolejnych hitów ? ?Sing Me To Sleep?, ?Alone? i ostatnio ?Tired? z udziałem Gavina Jamesa.

W międzyczasie ukazały się także utwory instrumentalne ? ?The Spectre?, ?Routine? i ?Ignite?. Do dzisiaj utwory Walkera odtwarzano ponad 4 miliardy razy a klip do ?Faded? dołączył do ekskluzywnego grona teledysków odtwarzanych na YouTube ponad miliard razy.

Alan znany jest też z remixów ? najsłynniejsze to te zrobione dla Sia, Coldplaya, Charli XCX i Bruno Marsa.

Jego wyprzedana trasa koncertowa po Europie i obu Amerykach zakończy się 11 grudnia występem na gali przyznania Nagród Nobla w Norwegii.