PROMO > Anton Ishutin feat. Note U - Be My Lover

Przeróbka prawie każdego hitu duetu La Bouche zawsze nas cieszy. Tym razem jest odświeżona na klubowo.  PROMO > Anton Ishutin feat. Note U – Be My Lover – hit La Bouche w nowej wersji > już dostępny w serwisie www.digitaldj.pl.

 

Niemiecki duet La Bouche triumfy święcił w latach 90-tych, ale koncertuje do dziś. Był nawet wielokrotnie w Polsce. “Be my Lover“, to oprócz “Sweet dreams” zalicza się do największych hitów duetu. Powstały oba w 1995 roku. Melanie Thornton – to założycielka i wokalistka, która jednak w 2000 roku odeszła od La Bouche.

 

Nowa wersja “Be my lover” została stworzona w postaci coveru przez rosyjskiego producenta Anton Ishutin, którego wokalnie wspomaga mało znana wokalistka Note U.  Producent jednak nie odwzorował całości oryginału, rezygnując z charakterystycznej wokalizy w refrenie, zachował zwrotki i część refrenu. Chciał w ten sposób uciec zapewne od dance’owe charakteru oryginału.  Czy mu się to udało? Oceńcie sami. Nagranie pochodzi z rosyjskiego labela Deep Strips Records, z którym DJ Promotion rozpoczęło współpracę.

Zobacz też artykuł na temat poprzedniej przeróbki “Be my Lover< Sam Feldt.

 

PROMO > Anton Ishutin feat. Note U – Be My Lover