jesteś tu
Główna > RECENZJE > ALBUM > MILEY CYRUS Younger Now

ALBUM > MILEY CYRUS Younger Now

Album Miley Cyrus „Younger Now” jest następcą płyty „Bangerz” (2013), którą śmiało uznać można za jeden z najważniejszych albumów pop ostatniej dekady – to z niego pochodzą hity „Wrecking Ball” czy „We Can’t Stop”. Na nowym krążku jest jedenaście utworów, na pewno nie klubowych, ale do posłuchania na pewno, a część do tańca.

 

Miley Ray Cyrus (amerykańska piosenkarka, autorka tekstów i aktorka) została idolką nastolatek kiedy występowała w filmie  „Big Fish” oraz „Hannah Montana: The Movie” (Disney Channel). Jej pierwszy studyjny album „Meet Miley Cyrus” uzyskał status potrójnej platyny (07). Miley nagrała 28 singli i 6 albumów, Największe hity to: „Party in the U.S.A.” (2009 / No 2 US),  „Wrecking Ball” (2013 / No 1 US&UK) oraz „We can’t stop” (2013 / No 1 UK).

Piosenki “Malibu” i “Younger Now” promowały jej 6 studyjną płytę “Younger Now”. Muzyka na krążku to country pop i pop. W piosence „Rainbowland” wystąpiła Dolly Parton. 10 utworów napisała Miley razem z Oren Yoel’em. Na nowym krążku oprócz utworu tytułowego i „Malibu” znajduje się też piosenka „Inspired” nagrana w ramach obchodów Pride, jaką zaśpiewała m.in. podczas koncertu One Love Manchester. Album oceniony został 50/50.

Recenzenci napisali: „Jej poprzednie albumy, były trochę bałaganiarskie, ale przynajmniej szczere”, „Całość dość konserwatywna, szczególnie w tekstach”.

Płyta w Hiszpanii  była nr 1 na liście sprzedaży, a w USA na  #5. Do nagrania „Malibu” powstało sporo tanecznych wersji, w tym Tiesto.

 

 

 

Tracklista

1. Younger Now
2. Malibu
3. Rainbowland ft Dolly Parton
4. Week Without You
5. Miss You So Much
6. I Would Die For You
7. Thinkin’
8. Bad Mood
9. Love Someone
10. She’s Not Him
11. Inspired

 

Posłuchaj nagrań z albumu

Bogdan Fabiański
Bogdan Fabiański
Autor najstarszej ciągle działającej listy dance w Polsce. Aktualnie pracuje w Radio dla Ciebie 101 FM Warszawa. Prowadzi tam wspólnie z Pawłem Bobrowskim kultowy program NOC DJ'ÓW oraz w ciągu tygodnia autorskie programy.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

na górze