andrzej sławomir

„Miłość w Zakopanem” pozostanie na wieki sztandarowym hitem tego wokalisty, bo pobicie go popularnością graniczy z czymś niemożliwym. Sławomir jednak nie pierwszy raz poszukuje, eksperymentuje, a czasem po prostu szuka okazji. Tak dzieje się z jego nowym utworem „Andrzej”.

 

Na pierwszy rzut oka (patrz niżej) wydaje się, że Sławomir nagrał hit na Mundial 2022. Nic z tych rzeczy! „Andrzej” to piosenka dedykowana Jego Ojcu. Nas jednak zainteresowało to, że wokalista nagrał bardzo taneczny i nośny kawałek w letnim charakterze.

„Andrzej” to wesoły i utrzymany w latynosko-bałkańskich klimatach utwór, nie tylko o wakacyjnym charakterze. Bardzo możliwe, że przyda się on (spodoba) DJ’om w innej porze roku –  na „Andrzejki” czyli 30 listopada. Zobaczymy.

Ojciec Sławomira jest wielkim fanem piłki nożnej, z uwagą śledzi poczynania polskiej reprezentacji, kocha muzykę i dobrą zabawę. Utwór miał swoją huczną telewizyjną premierę 3 lipca, podczas inauguracyjnego koncertu „Wakacyjnej Trasy Dwójki” w Wilnie. Został przyjęty z ogromnym entuzjazmem przez wielotysięczny tłum. Szczególną radość wywołał fakt, że na widowni pojawił się tata Sławomira, który dokładnie w tym dniu świętował swoje urodziny. Refren łatwo wpada w ucho i po chwili śpiewali go już wszyscy.

Ciekawostką jest fakt, że w teledysku Sławomira, oprócz wspaniałej obsady, wystąpiła również kura Rozalia, która znana jest z okładki „Vogue”. Już pierwszy wers refrenu: „Andrzej, chodż, nalewaj, nalewaj mi” zapowiada, że będzie się działo.

W teledysku gościnnie wystąpili: piosenkarz Filip Lato, aktor Rafał Szałajko, tancerka Lenka Klimentova, Kajra a także niezawodna sekcja dęta Sławomira w składzie:
Sebastian Feliciak, Kuba Gumiński, Rafał Dubicki oraz Dawid Motyl (perkusista) oraz Piotr Aleksandrowicz i Robert Kurpisz.

 

 

Poprzedni artykułCAN YOU PAY? – Paul Woolford i Pessto odświeżają hit R’n’B
Następny artykułJACK WINS SET 👌 i najlepsze premiery w AFTER WEEKEND #52
Double S to DJ młodego pokolenia, dla którego muzyka to całe życie. Nie zamyka się w jednym gatunku - muzycznie jest człowiekiem uniwersalnym - łączenie czarnej muzyki lub oldies z bardziej klubowymi brzmieniami to w jego setach codzienność. Od wielu lat związany jest także aktywnie ze sceną polskiej muzyki tanecznej, której działem zajmuje się w klubie DJ Promotion. Pracował również jako prezenter radiowy w Radio HOBBY 89,4 FM, gdzie prowadził audycje "B4 HOUSE PARTY", poświęconą muzyce klubowej, oraz był autorem sobotnich "Poranków Disco Polo" oraz współautorem czwartkowej audycji "I Love 90's" na antenie tego samego radia. Od roku 2016 felietonista "Strefy Disco Dance" blogu (wcześniej miesięcznika) DJ Raport oraz współautor podcastu "After Weekend by DJ Promotion".