Bedoes Golec Uorkiestra Górą Ty

Takie eksperymenty nam się podobają. A tym razem szczególnie, bo to trzy różne klimaty połączone w jedno. Golec uOrkiestra & Gromee feat. Bedoes – Górą Ty > to coś świeżego na parkiety. Tak na “swojską nutę”, ale z nowoczesnym beatem i hip-hopowym akcentem.

 

 

 

 

 

 

Górą Ty czyli trzy w jednym czyli Golec Uorkiestra na ludowo, Gromee – dokłada współczesny beat, zaś Bedoes – trapowo-rapowe przejście. Efekt ciekawy.

Po ogromnym sukcesie piosenki ?Janosik? nagranej wspólnie z muzykami młodej generacji hip-hopu ? Bedoesem i Kubi Producentem ? Golec uOrkiestra nie zwalnia tempa i po raz kolejny zaskakuje słuchaczy swoją kolaboracją. Tym razem zespół zaprosił do współpracy  Gromee?ego oraz wcześniej wspomnianego charyzmatycznego rapera Bedoesa.

Najnowsza kooperacja zaowocowała autorskim singlem ?Górą ty?, który jest niebanalnym połączeniem trzech muzycznych języków. Pod czujnym producenckim okiem Gromee?ego, góralskie wtręty skrzypcowe zostały połączone z dance?owym beatem, hip-hopowym trapem oraz intrygującymi wokalami Łukasza Golca i Bedoesa.

Czy jest to możliwe aby połączyć trzy tak różne żywioły, trzy tak odmienne indywidualności muzyczne, trzy tak z pozoru nie dające się skleić światy, jakimi są Golec uOrkiestra, Gromee i Bedoes? Z pewnością nie byłoby to łatwe, ale kto nie ryzykuje ten, nie pije szampana! Do podjęcia współpracy z pewnością przyczynił się tekst piosenki zachęcający do porzucenia tego co dzieli i poszukiwania tego co łączy. A to życiowa dewiza każdego biorącego udział w projekcie artysty. Bo jak wszyscy zgodnie podkreślają, najważniejszy jest dialog, bez względu na różnice zdań. I z takim przesłaniem ?Górą ty? rusza na podbój list przebojów!

Produkcja jest zapowiedzią najnowszego projektu Golec uOrkiestra ?Symfonika & Etnika?, którego premiera odbędzie się 23.08 2019 r. w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach.

 

Gromee niedawno dał znać, że wszedł na drogę eksperymentów. Pisaliśmy nawet , że w jego nowym utworze ten producent pokazuje, że lubi zmiany. Gromee zdecydował się pójść w klimat czarnej muzy, a dokładnie urban z dodatkiem rapu. Chodzi o Gromee ft. WurlD & Devvon Terrell ? Love Me Now