jesteś tu
Główna > PROMO > STARE/NOWE Pointer Sisters, Queen, Cameo, Corona VS. Anton Powers, S.Finn…

STARE/NOWE Pointer Sisters, Queen, Cameo, Corona VS. Anton Powers, S.Finn…

Oto kolejny tydzień gdzie mamy mało starych przebojów w nowych wersjach. Oto cztery takie. Trzy z dekady lat 80-tych. Czwarty z 70-tych. Przeboje The Pointer Sisters, Queen, Cameo, The Beloved i Corona VS. Anton Powers & Redondo, Jerome Walker, Sean Finn, Sans Souci, Stepjump. Już dostępne w serwisie.

 

 

 

 

Anton Powers & Redondo „Make Your Move” to odświeżona wersja singla „Dare Me” The Pointer Sisters. Oryginał miał swoją premierę w 1985 roku. I był sporym hitem, jak zresztą cały album tego tria, który nosił tytuł „Contact”. Zdobył tytuł tzw. platynowej płyty. Refren utworu „Dare me” stał się z czasem bardzo popularnym materiałem do przerabiania. Najpopularniejsza wersja pochodzi z ręki Junior Jack jako „Stupidisco” i Dave Armstrong, już jako „Make Your Move”. Nowa wersja jest w kilku miksach. Jak zwykle niezły remiks zrobił Joe Stone.

.


Cover singla amerykańskiej grupy Cameo z 1986. Teraz Jerome Walker odświeżył ten kultowy temat. Przeróbka „nie powala”, ale jest kilka wersji i można wybrać coś dla siebie. Polecamy Sammy Love Remix.

 


To już kolejne podejście tego producenta do hitu Corona. Sean Finn zrobił to poprzednio w 2015 roku. Mówiąc krótko, ta nowa wersja „nie powala”. Za kilka dni będą remiksy, do których na pewno zajrzymy.

 


Klasyk grypy Queen (1977) na nowo w wersji dance’owo-big room formacji Stepjump z USA. Czy aby warto robić takie przeróbki? Oceńcie sami.

 


Oto coś bardziej dla ucha niż do tańca. Nasz ulubiony klasyk. Znamy wersję Sans Souci przeboju The Beloved z lat 80-tych. Teraz pojawiła się wersja akustyczna, która na pewno ma swój walor.

 

 

 

 

Podobne artykuły

na górze