jesteś tu
Główna > PROMO > REMIX TYGODNIA R3hab, Dave Aude, Bootmasters, Nightlapse, Calenzo

REMIX TYGODNIA R3hab, Dave Aude, Bootmasters, Nightlapse, Calenzo

Oto cztery najciekawsze remiksy, które wybraliśmy jako najciekawsze z premier ubiegłego tygodnia. Oto utwory Jonas Blue, Barbra Streisand, Bootmasters, Andy Ztoned i Arlissa zremiksowane między innymi przez R3hab, Dave Aude, Calenzo i Nightlapse. Już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl.

 

 

 

 

O ile oryginał tego utworu Jonas Blue – Polaroid (feat. Liam Payne & Lennon Stella) nie zaskoczył nas czyms nowym, tak nowy remix już na pewno. R3hab, którego utwór niedawno zremiksował C-Bool, „pojechał” bardzo mocno, ale z pomysłem. Dużo tu zresztą pomysłów, wcale nie nowych, ale to nie razi. Na przykład klasyczna zakrętka. Jest piano na najazdach.  Jest dziura z przyjemnymi wokalami.

 


Filmowy utwór wokalistki Arlissa „We won’t move” nabiera w tej wersji nowego wymiaru. Szybkie tempo wersji, którą przygotował mało znany duet Nightlapse opiera się na prostym beacie House i współprającym , także prostym, basie. Nad całością dominuje znakomity wokal Arlissa.

 


Remiks artystki tego formatu jak Barbra Streisand jest wydarzeniem. Dzieła tego dokonał jeden z najpopularniejszych, jak też najwszechstronniejszych  remikserów w USA – Dave Aude. Producent nie udziwnia. Zrobił energetyczną muzę House, ale w takim typowym amerykańskim stylu, co tu w Europie nie budzi euforii.

 


Mamy trzecią wersję przeróbki klasyka „Freak”, która bardziej znana jest z wersji MC Hammer. Teraz turecki producent Bootmasters stworzył wersję house, która doczekałą się w tej chwili własnie trzeciego remiksu o nazwie DJM remix. Świetne coverowe wokale okaraszone są w tej wersji takimi nieco surowymi brzmieniami muzy House. Jest tego dużo, dlatego całość brzmi bardzo energetycznie.

 


Zrobić remiks lepszy od oryginału? Za to warto pochwalić. I to w dodatku z muzyką dance. Oto mało nam znany producent Calenzo zremiksował bardzo pomysłowo utwór Andy Ztoned „We let it go”.

 

Podobne artykuły

na górze