Asking For A Friend Hook N Sling feat. Marlhy
Hook N Sling (fot. Universal Music)

Gdy się słyszy tak dobrze wyprodukowaną muzykę house nie sposób przejść obojętnie obok niej. Mowa o znanym nam producencie z Antypodów. To Hook N Sling i jego premierowy utwór „Asking for a friend”. Przy okazji prezentujemy jego top 10.

 

Takiego tygodnia z tak świetną muzyką z Australii jeszcze chyba nie było! Oto kolejny przykład, po prostu bardzo dobrze brzmiącej muzyki house. Dlaczego tak mi się podoba „Asking For A Friend”?

 

„Asking For A Friend” czyli proszenie się o przyjaciela – to już łajnie brzmiący tytuł, ale nie w tym upatruję jego zalet. Największe3 wrażenie robi na mnie świetnie brzmiąca linia basu, która jest jednocześnie motywem głównym. Poza tym nowy kawałek  Hook n XSling po prostu świetnie płynie. I jeszcze bardzo dobrze rozplanowane wokale, nie tylko główny, ale i tzw. przyśpiewki.

Wokal jest dziełem niejakiej Marlhy. Niewiele o niej wiemy poza tym, że nagrywa od 2019 roku. Ale pojawia się na foto z H N S.

 

 

O nim

Pisaliśmy już o tym producencie, ale tak dla przypomnienia. Anthony Maniscalco aka Hook N Sling, obecny jest na scenie od ponad dekady. Występował na najbardziej prestiżowych festiwalach i w najbardziej popularnych klubach na świecie. Może poszczycić się również serią koncertów w Las Vegas oraz platynowymi i złotymi płytami. Ma na koncie remiksy dla takich gwiazd jak Calvin Harris, Halsey, Kygo, Miguel, John Legend, The Chainsmokers, Demi Lovato, Lana Del Rey, Sia, Empire Of The Sun, Bazzi czy Camilla Cabello.
Wielkim przebojem okazał się singiel „Love On Me”, który Hook N Sling nagrał we współpracy z Galantis. Piosenka zgromadziła 350 milionów streamów i dotarła na szczyt globalnego zestawienia Shazam oraz do top 15 listy przebojów w Wielkiej Brytanii. Inne hity w jego dorobku to „Open Your Eyes” z Samem Feldtem, „If You’re Hearing This” z Parsonem Jamesem i Betty Who oraz ostatni „Never Felt A Love Like This” ponownie nagrany z Galantis.

 

H N S Top 10

  1. Galantis & H n S – Love On Me – Galantis & Misha K VIP Mix
  2. Love On Me – CID Remix
  3. Love On Me – Radio Mix
  4. Sam Feldt & Hook N Sling – Open Your Eyes – DJ Edit
  5. Hook N Sling, Nico & Vinz – Break My Heart – Extended Mix
  6. NerVO & Hook N Sling – Reason – Original Mix
  7. Don’t You Know – Original Mix
  8. feat. The Loose Cannons – Superstars – Extended Mix
  9. Turning Me On – Extended Mix
  10. Love On Me – Madison Mars Remix