break my heart, Hook N Sling

Dla niektórych może być to odkrycie, ale my znamy tego producenta od dawna. Hook N Sling to Australijczyk, który przeniósł się do Los Angeles. Tytuł „Break my Heart” brzmi bardzo banalnie, ale zapewniamy, że muzyka już nie.

 

Znakomicie radzi sobie już przynajmniej 17 lat na scenie klubowej, ale teraz przyszedł czas na Hook N Sling, aby zaistnieć w tzw. mainstreemie czyli na listach przebojów. Za partnerów w „Break my Heart” wybrał sobie znany duet Nico & Vinz.

„Break my Heart” to tzw. lajtowy House skrojony wg najlepszych wzorców, począwszy od lat 90-tych. Kawałek nie za słodki i za banalny, co może sugerować dość szeroko używany tytuł. Nie jest to muzyka na radiowe listy przebojów, choć polecamy ją wszystkim, którzy – jak to się mówi – lubią coś „rytmicznego”.

O nim

Hook N Sling
Hook N Sling (fot. Universal Music)

Anthony Maniscalco, lepiej znany jako Hook N Sling, obecny jest na scenie od ponad dekady. Występował na najbardziej prestiżowych festiwalach i w najbardziej popularnych klubach na świecie.

Może poszczycić się również serią koncertów w Las Vegas oraz platynowymi i złotymi płytami. Ma na koncie remiksy dla takich gwiazd jak Calvin Harris, Halsey, Kygo, Miguel, John Legend, The Chainsmokers. I jeszcze: Demi Lovato, Lana Del Rey, Sia, Empire Of The Sun, Bazzi czy Camilla Cabello.

Wielkim przebojem okazał się singiel „Love On Me”, który Hook N Sling nagrał we współpracy z Galantis. Piosenka zgromadziła 350 milionów streamów i dotarła na szczyt globalnego zestawienia Shazam oraz do top 15 listy przebojów w Wielkiej Brytanii. Inne hity w jego dorobku to  „If You’re Hearing This” z Parsonem Jamesem i Betty Who oraz ostatni „Never Felt A Love Like This” ponownie nagrany z Galantis.

Na naszych parkietach do tej pory najlepiej podobał się „Love On Me”, z Galantis, szczególnie w tzw. VIP mix, ale też „Open Your Eyes„, z Samem Feldt.

O nich

Norweski duet Nico & Vinz ma ponad miliard streamów, mnóstwo nagród i wyróżnień oraz wyjątkowe koncerty, jak chociażby w Białym Domu. Z kontaktem płytowym z nową wytwórnią wracają, by dalej podobijać muzyczne rynki. Tworzą razem od blisko 12 lat i nie zamierzają przestać, wiedząc, że swą twórczością wywołują uśmiech na twarzach ludzi na całym świecie.

Ich najpopularniejszy kawałek na naszych parkietach to „Am I Wrong”. Było to dość dawno, bo 7 lat temu.