Galantis, Dimitri Vegas, Like Mike, Wiz Khalifa, Kelvyn Colt, Kyle

Muzyka Black zmienia się czego przykłady znajdziecie tutaj  w tym tygodniu na promo. Najbardziej zaskoczył nas w tym tygodniu Jason Derulo i jego nowy kawałek z udziałem French Montany. Od razu wchodzi w ucho! Polecamy też kilka propozycji polskiego hip-hop z MaxFlo. PROMO BLACK > Jason Derulo – French Montana – Calvin Harris – Pitbull – Taio Cruz – Vixen > rekomendujemy w serwisie  www.digitaldj.pl .

 

 

 

Jason Derulo i jego nowy utwór to murowany hit, nie tylko z powodu fajnego tytułu i udziału mega popularnego obecnie French Montany. Łatwo wpadający w ucho motyw w świetnym połączeniu z z dancehallowym rytmem, rapem i wokalami (też zaśpiewanymi wysoko) gwarantuje, że już teraz można powiedzieć „mamy hit”.

 

Po sukcesie singli ‘Feels’ i ‘Slide’ czas na kolejny utwór promujący old-schoolowy album Calvina Harrisa – „Funk Wav Bounces Vol.1.”. Calvin odchodzi od muzy house, ale liczymy na remiksy do klubów.

 

Pitbull ogłosił wydanie swojej pierwszej kompilacji największych przebojów, która już 1 grudnia trafi na sklepowe półki i sprzedaży cyfrowej. „Greatest Hits” zawiera trzynaście utworów, w tym największe światowe hity Pitbulla, które nadały jego karierze nowy bieg – “I Know You Want Me (Calle Ocho),” “Give Me Everything (Feat. Ne-Yo, Afrojack and Nayer)” i “Timber (Feat. Kesha)”. Płytę promuje zupełnie nowy utwór “Jungle” nagrany ze Stereotypes oraz E-40 i Abrahamem Mateo.

 

Dawno nie słyszany Taio Cruz i ogromnie obecnie popularny French Montana.

 

2. singiel Vixena zwiastujący nowe wydawnictwo VIXT4PE. Więcej informacji o następcy VIXTORII i pre-orderze krążka już wkrótce na http://maxflo.pl/. Bit do numeru stworzył JRS, a DJ Bulb ubarwił całość skreczami. W utworze wykorzystano także dialogi z filmu „Wesele” Wojciecha Smarzowskiego. Realizacją nagrania zajął się Michał Krupa. Okładkę singla stworzył Dawid Borowski.

 

Singiel zwiastujący nadchodzący krążek artysty. Numer za którego produkcję odpowiada duet producencki JazBrothers, utrzymany jest w stylistyce, do jakiej raper przyzwyczaił swoich fanów. Swoje pięć groszy w postaci cutów dorzucił DJ HWR. Kolejna zapowiedź wydawnictwa w postaci 2. klipu już wkrótce.