Muzyka Black zmienia się czego przykłady znajdziecie tutaj w tym tygodniu na promo. Najbardziej zaskoczył nas w tym tygodniu Jason Derulo i jego nowy kawałek z udziałem French Montany. Od razu wchodzi w ucho! Polecamy też kilka propozycji polskiego hip-hop z MaxFlo. PROMO BLACK > Jason Derulo – French Montana – Calvin Harris – Pitbull – Taio Cruz – Vixen > rekomendujemy w serwisie www.digitaldj.pl .
Jason Derulo i jego nowy utwór to murowany hit, nie tylko z powodu fajnego tytułu i udziału mega popularnego obecnie French Montany. Łatwo wpadający w ucho motyw w świetnym połączeniu z z dancehallowym rytmem, rapem i wokalami (też zaśpiewanymi wysoko) gwarantuje, że już teraz można powiedzieć “mamy hit”.
Po sukcesie singli ?Feels? i ?Slide? czas na kolejny utwór promujący old-schoolowy album Calvina Harrisa – “Funk Wav Bounces Vol.1.”. Calvin odchodzi od muzy house, ale liczymy na remiksy do klubów.
Pitbull ogłosił wydanie swojej pierwszej kompilacji największych przebojów, która już 1 grudnia trafi na sklepowe półki i sprzedaży cyfrowej. ?Greatest Hits? zawiera trzynaście utworów, w tym największe światowe hity Pitbulla, które nadały jego karierze nowy bieg ? ?I Know You Want Me (Calle Ocho),? ?Give Me Everything (Feat. Ne-Yo, Afrojack and Nayer)? i ?Timber (Feat. Kesha)?. Płytę promuje zupełnie nowy utwór ?Jungle? nagrany ze Stereotypes oraz E-40 i Abrahamem Mateo.
Dawno nie słyszany Taio Cruz i ogromnie obecnie popularny French Montana.
2. singiel Vixena zwiastujący nowe wydawnictwo VIXT4PE. Więcej informacji o następcy VIXTORII i pre-orderze krążka już wkrótce na http://maxflo.pl/. Bit do numeru stworzył JRS, a DJ Bulb ubarwił całość skreczami. W utworze wykorzystano także dialogi z filmu “Wesele” Wojciecha Smarzowskiego. Realizacją nagrania zajął się Michał Krupa. Okładkę singla stworzył Dawid Borowski.
Singiel zwiastujący nadchodzący krążek artysty. Numer za którego produkcję odpowiada duet producencki JazBrothers, utrzymany jest w stylistyce, do jakiej raper przyzwyczaił swoich fanów. Swoje pięć groszy w postaci cutów dorzucił DJ HWR. Kolejna zapowiedź wydawnictwa w postaci 2. klipu już wkrótce.

![NEW MUSIC FRIDAY 2026[18] Wygrywa disco różnych dekad. PIPI LE OUI, DEFINITION OF LOVE, fancy slice me nice , pulsedriver,](https://cdn.djpromotion.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/04202950/definition-of-love-slice-me-nice-238x178.jpg)
![NEW MUSIC FRIDAY 2026[17] 😲Wygrał utwór, którego posłuchacie 1 maja😒 Miguel Nuas - La Cuerda](https://cdn.djpromotion.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/27202019/Miguel-Nuas-La-Cuerda-238x178.jpg)
![NEW MUSIC FRIDAY 2026[16] 👍Kolejny super tydzień premier zagranicznych😵💫 Shaketon, Air lovers](https://cdn.djpromotion.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/20204446/shaketon-air-lovers-238x178.jpg)
![NEW MUSIC FRIDAY 2026[15] 💥Basement Jaxx i Steve Angello na 25-lecie💥 Basement Jaxx, Where's Your Head At (Steve Angello Remix ) [XL Recordings](https://cdn.djpromotion.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/13192857/Basement-Jaxx-Wheres-Your-Head-At-Steve-Angello-Remix-238x178.jpg)
![POLISH DANCE CHART 2026[14]🥇Liderzy – bez zmian, ale jest osiem nowości POLISH DANCE CHART 2026](https://cdn.djpromotion.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/09184919/POLISH-DANCE-CHART-2025_blue_green-238x178.jpg)
![NEW MUSIC FRIDAY 2026[18] Wygrywa disco różnych dekad. PIPI LE OUI, DEFINITION OF LOVE, fancy slice me nice , pulsedriver,](https://cdn.djpromotion.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/04202950/definition-of-love-slice-me-nice-100x75.jpg)
![NMF POLSKA 2026[18] 🥇 Wygrywają charytatywni White 2115, Kizo, Palar - Rio Na żywo](https://cdn.djpromotion.com.pl/wp-content/uploads/2026/05/04205913/White-2115-Kizo-Palar-Rio-Na-zywo-100x75.jpg)




