bam bam Camila Cabello Ed Sheeran

Takie miłe dla ucha melodie są nam teraz potrzebne! A jeśli mają w sobie taneczna nutę? W przypadku „Bam bam” mamy spełnione oba te kryteria. I jeszcze ten super duet.

 

 

Camila Cabello  i Ed Sheeran to dwie bardzo charyzmatyczne indywidualności na rynku muzycznym. W „Bam Bam” śpiewają razem i to w latynoskim rytmie.

W latynoskim rytmie, ale wcale nie w reggaeton, a we wspaniałej kubańskiej salsie nieco przeformatowanej na współczesna muzykę Pop.  „Bam Bam” to kolejna piosenka w takiej stylistyce. Niedawno swój kunszt w tej materii pokazała Christina Aguilera. Miła melodia i ciepłe głosy Camilii i Eda to właśnie to czego obecnie słuchacz potrzebuje, aby przynajmniej na chwilę zapomnieć o ponurych rzeczach obecnej rzeczywistości.

O niej

W zeszłym roku Camila ustanowiła rekord z singlem „Don’t Go Yet”, który zgromadził ponad 230 milionów streamów w Spotify.

Urodzona na Kubie piosenkarka i autorka tekstów Camila Cabello wydała swój debiutancki solowy album „Camila”, w styczniu 2018 roku. Album zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200. Utwór „Havana” osiągnął pierwsze miejsce na liście hitów w USA. To był oficjalny początek jej kariery solowej po czterech latach w zespole Fifth Harmony.

Podczas „Video Music Awards 2018” zdobyła nagrody Artysta Roku i Teledysk Roku za swój hit „Havana”.  Utwór był najczęściej odtwarzanym wszechczasów stworzoną przez kobietę, a kolejny singiel „Never Be The Same” znalazł się w pierwszej dziesiątce listy Billboard.

Potem C.Cabello wydała singiel „Señorita”, z Shawnem Mendesem, w czerwcu 2019 roku. Utwór pobił rekord Spotify na największy debiut damsko-męskiego duetu w historii, zaś „Senorita” była najczęściej odtwarzanąy w Spotify, w 2019 roku.

W grudniu 2019 Camila wydała drugi album studyjny „Romance”, a w  sierpniu 2021 roku „Don’t Go Yet”. Ten już z jej oczekiwanego albumu „Familia”. We wrześniu zadebiutowała jako aktorka w „Kopciuszku”.

O Edzie Sheeranie pisaliśmy już tyle razy, że po prostu nie wypada się powtarzać.

Utwór „Bam Bam” zapowiada nadejście jej trzeciego albumu „Familia”, który ukaże się już 8 kwietnia ’22.