Baranovski, DJ Adamus, Horyzonty, Taito, Jacob A + neeVald

Oto kilka nowych polskich propozycji na ten weekend. Bardzo różne stylistycznie, ale głównie House i dance. Baranovski, DJ Adamus, Horyzonty, Taito, Jacob A + neeVald > już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl . Inne polskie propozycje znajdziesz w gatunku Black.

 

Przedpremierowo mamy dla Was specjalną wersję ostatniej produkcji DJ Adamus feat. Animal Colective – Empty , która w oryginale jest utrzymana w rytmie reggaeton. Teraz dostępna jest wersja club mix już w typowym brzmieniu house. Dostępny jest także (brak linku odsłuchowego) nowy remiks utworu (2018) Krist Van D „You are the One”.

 

Kolejny ciekawy eksperyment z polskim wokalem i House Music. Ostatnio bardzo fajnie zabrzmiał „Dobry Bardzo” Jacob A.

 


Taito i kawałek inspirowany zapewne formacja Outhere Brothers, która była popularna w dekadzie lat lat 90. Rapuje niejaki Gemeni. Tu jednak dodano nieodzowną dla Taito pompeczkę.

 


BARANOVSKI to tegoroczny debiutant z mocnym wejściem. Pół roku od opublikowania pierwszej piosenki grał już na Orange Warsaw Festival, miesiąc później na Open’erze, a jeszcze tego lata przed nim Męskie Granie i kilka innych ważnych koncertowych wydarzeń.

Duża to zasługa singlowego przeboju „Dym”, który przez kilka miesięcy nie schodził z playlist kilkudziesięciu stacji radiowych w Polsce. Kamp! to trio. Remiksowali już  „Dancing Shoes” Brodki. W porównaniu do mało ciekawego oryginału ten remiks wnosi bardzo wiele dobrego, wstawiony charakterystyczny lajt motiv, ale słychać, że producenci są jedynie ogólnie osłuchani w House Music.

A to może być za mało, aby DJ’e sięgnęli po to. Całość broni się samym wokalem, który ma swój styl co rokuje bardzo dobrze na przyszłość. Posłuchać warto i zdecydować indywidualnie…, bo Baranovski to talent.

 


Nagranie firmuje znany aktor, a samo nagranie wyraźnie nawiązuje na przykład do „Corazon esdpinado” – hitu Carlos Santana. Zresztą słychać w tle też gitarkę. Mogłaby być lepsza stopa, ale całość całkiem przyjemna. Takie połączenie po dance i rocka.