clandestino, Shakira, Bakermat, Kovacs, Il Volo, Sir-G

W taką letnią porę w sam raz pojawiają się takie utwory. Lekkie, łatwe i przyjemne do potupania, takie jak “CLANDESTINO”, przydadzą się na pewno. Różne klimaty reggae, dance, reggaeton, pop… Shakira, Bakermat, Kovacs, Il Volo, Sir-G > już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

?Clandestino? to wspólny singiel kolumbijskich megagwiazd latynoskiego popu. Shakira i Maluma mają na koncie już kilka wspólnych utworów, w tym hit ?Chantaje?

Ale rytmy latynoskie można podać w inny atrakcyjny sposób, tak jak to zrobił Riton w “Don’t wait up“.

 


Formacja Bakermat zaskakuje nas całkiem lekkim kawałkiem opartym nie tylko na rytmie reggae, ale też z wstawkami wokalnymi i efektami dub nawiązującymi do muzy z Karaibów. Całość to w zasadzie prosta piosenka w klimacie dance. Sprawdźcie koniecznie.

 


Holenderska wokalistka Sharon Kovacs zapowiada swój drugi studyjny album pt. “Cheap Smell”. Piosenka oparta na rytmie reggae z odrobiną funky i z ciekawym oryginalnym wokalem. Fajne przyśpiewki! Taki właśnie letni kawałek.

 


Włoskie trio eksperymentuje z nowoczesnymi latynoskimi brzmieniami! ?Noche Sin Dia? to interesujące i eklektyczne połączenie ich wspaniałych głosów i rytmów dzisiejszego latin popu.

 


Aranż klubowy, ale linia melodyczna w prostym klimacie dance, nieco podobna do niegdysiejszych przebojów Taio Cruz.