Promo Black James Arthur Danny Brown

W tym tygodniu mamy kilka ważnych polskich premier, ale i z zagranicy dotarła niezła muza różna gatunkowo, bo od soul i r’n’b po elektronikę i trap. Nowe utwory Becky G, Childish Gambino, Popek, Sobota, Zbuku i inne dostępne już w serwisie www.digitaldj.pl.

 

 

 

 

Becky G – znana z mega hitu “Mayores” tym razem w mniej dance’owym, a bardziej hip-hopowym kawałku, ale z bardzo oryginalnym rapem Farruko.

 


Kolejny singiel Childish Gambino – artysty, który jest tegorocznym odkryciem na rynku w USA. Nowy singiel nie jest już tak sugestywny jak “This is America”, ale ma swój klimat i jakość.

 


Jak przystało na Króla Albanii singel BEZ CENZURY!!!

W 2001 roku został członkiem krakowskiego zespołu Firma, założonego rok wcześniej przez Tadka oraz Kaliego. Wziął udział w nagraniu pięciu płyt Firmy: Pierwszy nielegal (2001), Z dedykacją dla ulicy (2002), Przeciwko kurestwu i upadkowi zasad (2008), NieLegalne Rytmy. Kontynuacja (2009) oraz Nasza broń to nasza pasja (2011). Jako członek Firmy był współzałożycielem marki odzieżowej ?JP?.

W 2007 roku zrealizował swój pierwszy album solowy pt. Wyjęty spod prawa, za którego produkcję odpowiedzialny był Jędker. W 2008 wydał w Londynie swój drugi album zatytułowany Heavyweight. Gościnnie na płycie wystąpili między innymi Jędker, Sokół i Bosski Roman

11 stycznia 2013 roku nakładem brytyjskiego wydawnictwa WagWan Production i Prosto, ukazała się solowa płyta rapera Monster. Produkcją bitów zajęli się m.in. Matheo i P.A.F.F. W utworach wystąpili gościnnie brytyjscy i polscy wykonawcy wśród nich znaleźli się Wiley, Sobota, Sokół, Paluch i Borixon. Płyta znalazła się na 28 miejscu w zestawieniu OLiS. Album zdobył status złotej płyty w Czechach, Polsce i na Słowacji.

9 grudnia 2014 roku ukazał się czwarty solowy album Popka. Wydawnictwo zatytułowane Monster 2 dotarło do 41. miejsca zestawienia OLiS. Album okraszony został uczestnictwem gości takich jak Olsen, The Game, NON Koneksja oraz Kaen.

W lipcu 2014 roku Popek wraz z producentem Matheo wydał utwór będący remixem ?Dirty Diana? Michaela Jacksona. Okraszona klipem piosenka stała się hitem i w dwa tygodnie uzyskała wynik półtora miliona wyświetleń na serwisie YouTube.

W 2015 roku wraz z producentem muzycznym Robertem M powołał zespół pod nazwą Gang Albanii, do którego dołączył następnie raper Borixon. Debiutancki album formacji zatytułowany Królowie życia ukazał się 24 kwietnia 2015 roku nakładem wytwórni muzycznej Step Records. Album grupy współtworzonej przez Popka zadebiutował na 1. miejscu polskiej listy przebojów ? OLiS. Wydawnictwo wyróżnił status diamentowej płyty. Do formuły Gangu Albanii muzycy powrócili w 2016 roku. 29 kwietnia ukazał się ich drugi album Ciężki gnój. Również i to wydawnictwo odniosło komercyjny sukces. Ciężki gnój zadebiutował na zestawieniu Olis na 2. miejscu a jego sprzedaż nagrodzono podwójną platynową płytą.

29 stycznia 2016 roku nakładem wytwórni muzycznej Step Records ukazał się wspólny album Popka i producenta Matheo. Album noszący nazwę Król Albanii dotarł do 1. miejsca polskiej listy OLiS i uzyskał status diamentowej płyty.

16 grudnia 2016 roku na polskim rynku ukazała się kompilacja piosenek Mikołajowa o tytule Sweet 17th. Pozycja dotarła do 18. miejsca listy OLiS.

 


Zbuku to nowy artysta w wytwórni Step Records. Zdecydowanie wyróżniający się  tanecznym charakterem.

 


 

DJ Promo juz w serwisie www.digitaldj.pl > Becky G, Childish Gambino, Popek, Sobota, Zbuku