Blu, Natalia Zastępa, Sandra Rugała , Karolina Stanisławczyk😻👌⭐taneczne premiery polskich wokalistek

umówienia od lat miernoty Blu, Natalia Zastępa, Karolina Stanisławczyk i Sandra Rugała

Cztery wokalistki: Blu, Natalia Zastępa, Karolina Stanisławczyk i Sandra Rugała. Pewnie niektóre nic wam nie mówią. Ale gwarantujemy, że warto ich posłuchać. Oto cztery ciekawe polskie premiery, oczywiście do tańca.

 

 

Cztery polskie premiery do tańca wcale nie muszą być w stylistyce disco (polo) dance czy nawet latino. Nie sposób wyjść z podziwu jak rozwija się polska muzyka ad 2023. Dziś na słuchawki wzięliśmy premiery czterech polskich wokalistek. Romantyczno-taneczny pop Blu w “Umówieni od lat” czy Sandra Rugała śpiewająca w rytmie twista, że “rządzą nami miernoty“. Posłuchajcie tego!

 

Jej pierwszy utwór “Jak z bajki” (czerwiec 2023) bardzo dobrze przyjęto , zważywszy, że Blu była postacią nieznaną na parkietach. Dj’e jednak od razu dostrzegają pasującą im stylistykę taneczną.

W przypadku tego nowego utworu pt. “Umówieni od lat”[Warner Music] jest jeszcze lepiej. Romantyczna melodia połączona z wyraźnie zaznaczoną stopą robi od razu bardzo dobre wrażenie. Sprawdźcie to!

 

Natalia Zastępa to wokalistka, o której można było już dziś zapomnieć, bo od ostatniego utworu “Za późno” minęło już 5 lat. Dziś ta wokalistka powraca w bardzo udanym stylu. “Saska” [Universal Music] to fajna piosenka w stylistyce pop-rocka, ale oparta na czytelnym beacie, z odrobiną folk. Nada się na pewno na parkiety.

 

Karolina Stanisławczyk już nie raz była tutaj chwalona i z pewnością należy do grupy najciekawszych polskich wokalistek młodego pokolenia. Niesamowicie wszechstronna, bo znakomicie czuje się w wielu gatunkach muzycznych. Pop, dance, house, latino i salsa, urban, a teraz – w nowej piosence –  “Sweet & sour” [Warner Music] jest nawet odrobina funky.

Do tej pory jej dwa utwory zdecydowanie wybiły się na parkietach, bo to “Move” i “Rio“. Teraz widać, że Karolina dopiero się rozkręca muzycznie.

Czwarta nowa propozycja może zaskoczyć i to podwójnie.

Sandra Rugała została bardzo dobrze przyjęta przez DJ’ów utworem “Daję w szyję całą noc” (2022). jest to utwór w stylistyce retro , a dokładniej twista. Podobnie jest w nowym utworze “Miernoty” [Sony Music], gdzie znów mamy kolaż retro i pop.

Wokalistka ma świetne poczucie humoru, bo śpiewa w tej piosence jakże na czasie “XXI wiek, środek Europy,  a rządzić nami chcą same miernoty…” – doskonałe i jakże publicystycznie. 👍⚡⚡😻😻