Oto nowa Macarana 2024 - zobacz koniecznie wersję Ale Basciano

Jest Karnawał 2024, jest nowa “Macarena”. To pewnie była przemyślana decyzja producentów o premierze tego słynnego latynoskiego hitu. Są nimi mało znani: Ale Basciano, HAWK i BIONT. Utwór jest obecnie najlepiej pobieranym przez naszych DJ’ów.

 

Mieliśmy już “Macareny” podane na różne sposoby, bo była na przykład hip-hopowa. Dziś, na Karnawał 2024 dotarła do nas zupełnie nowa wersja, której autorami są Ale Basciano, HAWK i BIONT.

 

“Macarena” w nowej wersji to wokalny cover zaaranżowany przez trio – Ale Basciano, HAWK i BIONT – w postaci remiksu. A ten jest dość lekką tech-house’ową pompką, co akurat u nas ciągle się podoba.

Pewnie niejedna osoba zadaje sobie pytanie: po co nam kolejna wersja, skoro mamy już ich tyle? Tu warto przypomnieć, że “Macarena” zdobyła ogromną popularność na świecie dzięki… remiksowi Bayside Boys, a nie wersji oryginalnej. Pisaliśmy już nie raz o tym.

Ostatecznie, pamiętajmy o tym, że to słuchacz decyduje co mu się podoba.

O nich

Ale Basciano to wschodzący DJ Tech House pochodzący z Włoch. Niedawno zadebiutował na arenie międzynarodowej w legendarnym klubie BCM na Majorce. Wydał singiel ?I SEE U? z udziałem Ginevry Lamborghini i Vincent Arena.

HAWK – a dokładnie “HÄWK”  to Riccardo Falconelli – producent muzyczny z północnych Włoch, rocznik 1990. Od zawsze pasjonował się muzyką i zaczął bawić się przy stoisku DJ-skim, pracując na pół etatu, co stopniowo doprowadziło go do wejścia na scenę klubową. Rozpoczynając karierę w produkcji muzycznej w 2018 roku, zdecydował się skupić na tym, co gra w klubie.

Jego muzykę szeroko wspierali czołowi DJe, tacy jak: Don Diablo, Hardwell, Tchami, Bingo Players, Fedde Le Grand, Mike Williams. Stąd też jest on jako jedyny (w tym trio) nam znany

BIONT określa siebie jako Dj, producent, ale skupia się głównie jako aktywny twórca treści TikTok/Instagram.