Chucho Arek Braxton

Do tej pory podsyłaliśmy Wam  na naszych łamach „muzyczne pocztówki” z wakacji w wydaniu zagranicznym. Tymczasem mamy kilka wesołych, letnich kawałków po polsku. Już samo słowo „Margarita” budzi pozytywne skojarzenia, a gdy jeszcze jest z lodem… zróbcie sobie sami, ale posłuchajcie na leżaczku polskich wesołych piosenek na lato. Oto Chucho, Arek Braxton & Nowator, TasmaneS i Fisher.

Chucho, Arek Braxton & Nowator, TasmaneS i Fisher – tylko dlaczego tylko panowie śpiewają wakacyjnie i do tego tanecznie. Może do końca lata 2020 pojawi się jeszcze jakaś dziewczyna, która zaśpiewa nam tak, abyśmy poczuli się – najlepiej jak na Hawajach, albo ostatecznie nad Bałtykiem lub Mazurami, czyli po, prostu wakacyjnie.

 

Chucho sprawdza się znakomicie w takim letnim klimacie już przynajmniej od dwóch lat. Do tej pory najlepiej podobały się „Ulubiony moment” i „Czuję to”. Widać, że czuje klimat w 100% skoro zainteresował się tematem pt.”Margarita”.  Polski wokal zdaje tu egzamin, a sama maniera śpiewania też się sprawdza. Dajemy najlepszą ocenę temu letniemu polskiemu kawałkowi. Brawo Chucho!  Obecna ocena DJ: 3,73 … o, zdecydowanie za mało.

 


Mamy zastrzeżenia do wokalu TasmaneS, ale zrobić „Tropical”, a nawet „Hawaje” na … Mazurach … to trzeba umieć! A nam się podoba ten „myk”. Pełna balanga na lato. I o to chodzi w wakacje. Klasyka dancingu, a nie Disco Polo. Fajna choreografia , naturalne to wszystko. Obecna ocena DJ: 3,40

 


Arek Braxton ma bliżej chyba do Disco Polo, ale nie tym razem. A skoro jeszcze dołącza rapujący Nowator to musi być  przyzwoicie. Jest jakość i jest przyzwoicie wakacyjnie, bo gdy jest plaża i ładne dziewczyny to przydałby się jeszcze drink i fajna – własnie taka muza. Do tego nienaganna choreografia. słychać i widać jakość całości. „Wymarzyłem sobie to” idealnie spełnia nasze kryterium „pocztówki z wakacji”, bo zawsze można pomarzyć jeśli nie można wyjechać. Obecna ocena DJ: 3,75

 


Lady Pank w wakacyjnym rytmie?! Czemu nie. Fisher do tej pory wypadł najlepiej (w ocenie DJ’ów) w discopolowym „Bo to miłość”, z Mejk. Widać, że horyzonty ma szersze. Obecna ocena DJ: 3,57. Przy takim klasyku, to jednak mało, ale wakacyjnie jest.

 

 

Zobacz PROMO POLSKA