Multi DJ Kurs Zima 2020 zakończony. DJ Certyfikat zdobyty!

Multi DJ Kurs zima 2020

Ostatni kurs szkoleniowy DJ Promotion Zima 2020  jak zwykle zakończył się egzaminem. Po jego zdaniu można było zdobyć DJ Certyfikat. Całodzienne zmagania pozytywnie zaliczyło 13 osób, ale reszta też nie zamierza odpuścić.

 

 

Multi DJ Kurs Zima 2020 zakończony pozytywnie dla wszystkich! Co prawda nie wszyscy zdali egzamin, ale uczestnicy rozstali się w poczuciu dobrze wykorzystanego tygodnia i nawiązanych znajomości. Kurs się kończył, ale kontakty pozostały. Tu z pomocą idzie Facebook, bo na tzw. grupie już od kilku dni trwa ożywiona dyskusja miedzy uczestnikami kursu. DJ Certyfikat dostało 13 osób, bo części się nie udało, czasem brakowało niewiele.

Multi DJ Kurs Zima 2020
Poszło dobrze. (fot.A.Byrski)

Egzamin na składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Zaliczenie pierwszej upoważniało do zdawania drugiej części egzaminu. Był to test pisemny z 20 punktami do opisania, zakreślenia lub wpisania poprawnej odpowiedzi. Tu nie zaliczyła tylko jedna osoba.

Drugi etap egzaminu to przedstawienie swojego seta w czasie 15 minut. Należało także wykorzystać mikrofon czyli przedstawić się i powiedzieć coś ciekawego. Dało się zauważyć w programach pewne trendy. Najczęściej wybieranymi utworami do egzaminacyjnego programu były kawałki Komodo i Brave.

Część praktyczna – tu nie wszystkim wyszło, bo w grę wchodziła trema. Wiadomo – egzamin. Brak pozytywnego wyniku bynajmniej nie oznacza, że trzeba sobie odpuścić didżejkę. Wręcz przeciwnie, osoby, którym się nie udało już zapowiedziały intensywna naukę i przyjazd na kolejny egzamin po DJ Certyfikat. I tak trzeba, bo tylko wytrwałością dochodzi się do wymarzonego celu. Pamiętajmy, że sporo osób dopiero na tym  kursie zetknęło się z profesjonalnym sprzętem.

Multi DJ Kurs zima 2020 DJ Certyfikat
I już po egzaminie… (fot.A.Byrski)

 

 

 

 

 

 

 

 

DJ Certyfikat – lista osób, które zdały egzamin, z ilością punktów i rodzajem certyfikatu.

KATEGORIA A
Szymon Bojdoł 17,63 pkt

KATEGORIA B
Piotr Bania 16,5 pkt
Aleksander Byrski 17,25 pkt
Patryk Kułakowski 16,1 pkt

KATEGORIA C
Jacek Bruzda 14,25 pkt
Paweł Glibowski 13,0 pkt
Witold Kaźmierczak 14,0 pkt
Krzysztof Kubica 13,12 pkt
Arkadiusz Lipiński 13,0 pkt
Marek Madej 12,0 pkt
Zbigniew Olszewski 12,0 pkt
Mateusz Sobecko 12,0 pkt
Przemysław Wyrwas 12,25 pkt