DJ Promotion weekend Camp – czas na krótki letni relaks!

Dla wszystkich członków DJ Promotion mamy zupełnie nową ofertę – nie szkoleniową, ale wypoczynkową. Taki krótki dj meeting, ale o typowo rekreacyjnym charakterze. Niedaleko Warszawy jest miejsce w lesie, nad wodą, które sprzyja relaksowi i wcale nie jest drogo. Dlatego wszystkim zainteresowanym, zrzeszonym w DJ Promotion, proponujemy krótki  pobyt wypoczynkowy o nazwie “DJ Promotion weekend Camp”.

 

Wakacje i Lato 2020 zapamiętamy sobie na długo (a może na zawsze?). Pytanie brzmi czy na plus czy na minus? Każdy ma swoje doświadczenia, ale kiedy przychodzi lato wszyscy myślimy, aby gdzieś wypocząć. Po otwarciu polskich miejscowości turystycznych media informują, że nie obserwuje się tradycyjnego sezonowego szczytu nad Bałtykiem, w górach czy nad jeziorami. Powodów jest kilka. Dominuje jeszcze obawa przed Koronawirusem, niektóre regiony próbują nadrobić straty i przesadzają z cenami, a czasem przeszkodą jest utrata roboty czyli brak kasy. Dlatego przygotowaliśmy dla wszystkich członków DJ Promotion krótką ofertę pobytową według prostej formuły, którą nazwaliśmy DJ Promotion weekend Camp. Odbędzie się w dniach 30.07. – 1.08.2020.

 

djpromotion weekend camp

Sama nazwa nie jest w pełni adekwatna do terminu, ale założyliśmy, że część zainteresowanych osób pracuje już w soboty. Dlatego pobyt można nazwać wydłużonym weekendem. Zaczyna się w czwartek, a kończy w sobotę.

W ofercie są dwie noce oraz wyżywienie: śniadania i obiady. Z kolacji zrezygnowaliśmy, bo już w czwartek odbędzie się “Boat party”, gdzie będzie serwowany grill na wodzie, a w sobotę  prawdopodobnie na lądzie.

Do dyspozycji są trzy opcje; jeśli przyjeżdża jedna osoba – może wybrać tańszy pokój dwuosobowy lub nieco droższa jedynkę. Czasu na spanie nie będzie jednak zbyt dużo, bo nie po to się spotykamy.

Wyszliśmy naprzeciw wszystkim, którzy chcieliby przyjechać z osobą towarzyszącą. W takim przypadku należy wykupić opcję pokój 2 osobowy dla dwóch osób.

DJ Promotion weekend Camp rozpoczyna się w czwartek po południu i już wieczorem odbędzie się “Boat Party” czyli kilkugodzinny rejs po Zalewie Zegrzyńskim, z muzyką i grillem.

W piątek można odpocząć (po rejsie) i skorzystać z oferty rekreacyjnej ośrodka, w którym będziemy. Można poopalać się, popływać, pojeździć na rowerze, pograć w piłkę lub w ping ponga itd. można też przyjrzeć się zajęciom praktycznym na naszym kursie szkoleniowym Multi DJ Camp 2020 – przeczytaj

Ze względu na różne ograniczenia związane z aktualną sytuacją i przepisami DJ Promotion Weekend Camp dotyczy ograniczonej liczby osób. Rezerwacji można dokonać tutaj. Nie zapomnij podać w niej nr swojej aktualnej legitymacji członkowskiej. Umieść numer w Komentarzu do zamówienia.

Zapraszamy!