Promo house earth n days david penn

Przybywa coraz więcej muzy House, jest coraz trudniej wybrać tych kilka. Oto pięć naszych typów z tego tygodnia, a wśród nich ciekawe polskie produkcje. DJ Quattro, Arash & Ilkay Sencan, FIVE & Last 60 x Skytech, Vintage Culture i Ben DJ.

 

 

 

 

Utwór ?Say my name? to produkcja polskiego producenta (także DJ’a) DJ Quattro. W singlu gościnnie pojawia się amerykański wokalista Adam Moss.  Utwór “Say my name” jest utrzymany w stylistyce vocal house sax z przewodnią rolą basu grającego. Sporo w nim energii, bo nie jest typowym deep house. W samym klipie możemy zobaczyć znaną polską aktorkę Monikę Jarosińską.

Quattro (Tomasz Matyka) wygrał konkurs na oficjalny remix piosenki ?In The Moment ? Dj-a Inoxa wydanego w Xoni Records oraz osiągnął 10 miejsce w Spinnin Records Talent Pool.

 


Oto jedna z najnowszych produkcji Skytech dla wytwórni CYB3RPVNK (R3hab).  Łatwo wpadający w ucho motyw wokalny, bass w wiodącej roli i bardzo dobry wokal. To może się sprawdzić!

 


Arash zaskakuje nas produkcją House czyli czymś innym niż jego wielkie hity. Stało się tak za sprawą zaproszenia do współpracy coraz popularniejszego  tureckiego producenta – Ilkay Sencan. Znamy go z hitu, z Dynoro “Rockstar”, a obecnie inny utwór, z Yves V, robi u nas sporo zamieszania. “Mary Jane” zawiera charakterystyczny klimat przebojów Arash, ale zrobiony jest na nutę House, w znanym brzmieniu włąsnie wspomnianego producenta z Turcji.

 


Utwór z pogranicza House i Trance mający sporo ciekawych brzmień i swój klimat. Całkiem sporo tu energii. Vintage Culture to producent z Brazylii – Lukas Ruiz.  Adam K – z Kanady.

 

 


A może tam House po … włosku? To u nas rzadka sprawa. “Prendila Cosi” to taki świeżutki przykład. Ben DJ (Simone Bergamelli) znany jest u nas już z kilku singli, ale to będzie pierwszy po włosku. Vocal House, ale trochę też tu disco i miłego saksofonu.

 

 

 

Zobacz inne PROMO HOUSE