DJ Snake

Oto kolejne gwiazdy ze światowych list przebojów pojawią się na koncertach w Polsce! Post Malone, DJ Snake i formacja Years & Years pojawią się w sierpniu 2019. O ile pierwsze nazwisko na pewno podekscytuje fanów hip-hopu, to już te następne to projekty jak najbardziej taneczne. Ciekawe jak będzie wyglądał show DJ Snake? Znamy ze znakomitych klubowych produkcji, ale też z takiego zupełnie innego jak „Taki Taki”.

 

 

 

 

Post Malone, DJ Snake oraz Years & Years – to pierwsze gwiazdy tegorocznej edycji Kraków Live Music Festival. Impreza odbędzie się w dniach 16-17 sierpnia 2019 na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego. Własnie dziś ruszyła przedsprzedaż biletów.

Post Malone pojawi się w Krakowie w ramach promocji wydanego w 2018 roku albumu „beerbongs & bentleys”. Po premierze albumu ukazały się również single „Wow.” oraz „Sunflower” – ten ostatni utwór promował ścieżkę dźwiękową z nagrodzonego Oscarem filmu „Spider-Man Uniwersum”. Raper jest obecnie jednym z najpopularniejszych artystów na świecie. Rok temu mogliśmy oglądać gwiazdora na Open’er Festivalu. My lubimy go głównie z utworu Tiesto & Dzeko ft. Preme & Post Malone „Jackie Chan”. Post Malone wystąpi 17 sierpnia.

 

 

DJ Snake to pochodzący z Francji DJ i producent, w dorobku którego znajdują się takie hity jak „Turn Down For What”, „Lean On” czy „Bird Machine”. Najnowszy przebój gwiazdora to „Taki Taki” z gościnnym udziałem Seleny Gomez, Cardi B i Ozuny. Sam autor określił utwór mianem „najbardziej epickiego kawałka na świecie”. DJ Snake zagra 16 sierpnia.

 

Years & Years powracają do Polski po wyprzedanym koncercie na warszawskim Torwarze. To brytyjski zespół tworzący alternatywną , ale nie tylko, muzykę elektroniczną, założony w 2010 w Londynie. Grupę tworzą: Olly Alexander, Mikey Goldsworthy, Emre Türkmen (na koncertach na perkusji gra również Dylan Bell). Ich muzyka została opisana jako mieszanka R&B, electropopu i elementów house’u z lat 90. I taki właśnie jest ich ostatni album „Palo Santo”. Olly Alexander wraz z kolegami z zespołu promują album „Palo Santo”. Koncert odbędzie się drugiego dnia festiwalu, tj. 17 sierpnia.
DJ Snake
Bilety
Karnety Early Bird w cenie 369 zł będą dostępne w sprzedaży od 1 do 14 marca lub wyczerpania puli.