Emeli Sande i Gucci Mane i ten Don Diablo w SURVIVE

Don Diablo feat. Emeli Sande & Gucci Mane

Ten doskonale znany nam DJ i producent z Holandii uparcie idzie śladem swojego kolegi po fachu – Davida Guetty – goni go pod względem nie tylko ilości wydawanych utworów, ale też różnorodności i jakości produkcji. Przez lata był producentem klubowej muzy. Teraz “zapędza” się w muzykę pop nagrywając utwory zdecydowanie lżejsze. Oto najnowszy przykład: Don Diablo feat. Emeli Emeli Sande & Gucci Mane – Survive.

 

Don Diablo feat. Emeli Sande & Gucci Mane “Survive” to utwór z pogranicza pop , deep house, ale też z odrobiną electro. Zresztą zobaczcie sami.

 

 

Don Diablo z dwójką niezwykłych gości – Emeli Sande i Gucci Mane – prezentują wyjątkowy singiel „Survive” w klimacie future pop.

O Don Diablo

Don Diablo to pochodzący z Holandii DJ i producent, który jest uważany za jednego z pionierów ruchu Future House. Do najnowszego singla artysta zatrudnił niezwykle utalentowaną Emeli Sande oraz rapową sensację Gucci Mane.

mówi Don Diablo:

Ten kawałek musiał być perfekcyjny od początku do końca. Chciałem w nim połączyć trzy pozornie niepasujące do siebie światy. Holenderski producent, brytyjska songwriterka i jeden z największych gwiazdorów rapu w Stanach – taka mieszanka nie zdarza się często. Każdy z nas wyszedł ze swojej strefy komfortu, ale jednocześnie zadbaliśmy, by w kawałku znalazł się osobisty sznyt. Jestem bardzo dumny z efektu końcowego i mam nadzieję, że wszyscy wyłapią przekaz płynący z „Survive”: mierzcie wysoko i nie bójcie się marzyć ponad stan.
Don Diablo remiksował utwory takich artystów jak Ed Sheeran, Rihanna, Coldplay, Martin Garrix, Khalid, Diplo i MØ. Ma na koncie hity „On My Mind”, „Universe”, „Anytime”, „Chemicals” oraz „Cutting Shapes”. Na początku 2018 ukazał się jego drugi album „FUTURE”.
To nie pierwsza kolaboracja Don Diablo. Arizona, BullySongs, James Newman, Justin Bieber, DJ Snake, Steve Aoki, Lush, Alex Clare i ostatnio też Zonderling.

O niej

Emeli Sande Don Diablo Gucci ManeEmeli Sande (foto obok) również wypowiada się o współpracy w samych superlatywach:

– Bardzo się cieszę, że mogłam współpracować z niezwykle utalentowanym Don Diablo. Uwielbiam jego wyjątkową kreatywność oraz pasję do muzyki. Pisanie i nagrywanie wokali było prawdziwą przyjemnością. To bardzo mocny utwór. Mam nadzieję, że zmotywuje ludzi, by odnaleźli w sobie siłę, dumę i pewność siebie, by przetrwać.

Z ostatniej chwili: SURVIVE jest już hitem na Polish Dance Chart