Promo house earth n days david penn

Jesteśmy w wakacyjnym nastroju i sama muzyka house też jakby lżejsza i weselsza. Oceńcie to zresztą sami słuchając naszych typów muzy House czyli wybranych z premier minionego tygodnia. Oto Zara Larsson, Bunt. ft. The Dip, Mowe & Jonasu feat. Eskeemo, Ives V ft. Afrojack & Icona Pop, Fort Arkansas i Pade x Murat Salman x Herc Deeman. 

 

 

 

 

Zara Larsson – wokalistka o wspaniałym głosie pojawia się z premierowym utworze “All the Time”, który w oryginale jest klimacie mało tanecznym. Dostaliśmy jednak specjalne promo z wytwórni Hexagon, które zdecydowanie was zainteresuje. Don Diablo dołożył tu czego nam trzeba. Energetyczny beat i fajnie spreparowany riff. I mimo,że całość skonstruowana jest w konwencji klasycznego vocal house wykreowane dźwięki powodują, że brzmi to znakomicie.

 


Bunt. (z kropką) to dwóch młodych producentów ze Stattgartu w Niemczech. Na razie przedstawiają Levi i Nico. Ich utwór “Sure Don’t Miss You” to wyraźne nawiązanie do hitu Kungs “This Girl”, ale nie powinno Wam to przeszkadzać, bo dawno nie mieliśmy tego typu kawałka. Na wokalu zapewne niejaki The Dip. Polecamy! Dobre!

 


Utwór Mowe & Jonasu feat. Eskeemo “Lost In Amsterdam” to mieszanka tego co znamy z Lost Frequencies, Alle Farben i jeszcze Zonderling. Wpada jednak bardzo łatwo w ucho i może się podobać. Lekki beat deep house z pogranicza dance, pogwizdywanie i lekko minimalistyczny aranż to sprawdzony sposób na przebój. Duet Mowe (oryginalnie Möwe) ma już w dorobku liczne przeboje oraz ponad 150 milionów streamów na Spotify, a także remiksy dla takich artystów jak Rita Ora, Anne-Marie, FÄIS i Juke Ross.

 


To już kolejna produkcja formacji Fort Arkansas. Tym razem jest to klasyka vocal house podana w klimacie basowego grania w stylu Oliver Heldens. Trochę disco i kilka innych smaczków w tle. Może się podobać.

 


Sprawdzona ekipa Yves V feat. Afrojack & Icona Pop w całkiem zaskakującym jak na nich utworze “We Got That Cool”. Wyraźnie słychać tu inspirację “Gypsy Woman”. Fajny wokal Icona Pop.

 


Mocno zwariowany kawałek na latynoska nutę. Mieszanka tribal house i z meksykańską piosenką, chyba nawet jakąś ludową. Do tego energetyczne zakrętki progressive house. Pade x Murat Salman x Herc Deeman to ekipa grecko-turecka. Napili się zapewne przed nagraniem tego kawałka sporo “Tequila”, bo brzmi to prawie jak “Chiquilla”, a dalej … samo poszło.