DREAMING Marshmello, P!nk & Sting

Sting kojarzy się z melancholijnym repertuarem, tymczasem dziś mamy zupełną niespodziankę. Oto utwór “Dreaming”, który z pewnością nada się na parkiet.

 

Mega kolaboracja, chciałoby się zakrzyknąć, ale czy przyda się na parkiet. Odpowiedź jest prosta: TAK 😻😻 Topowy producent – Marshmello, ikona pop – P!nk oraz 17-krotny zdobywca nagrody Grammy – Sting. Połączyli siły w utworze ?Dreaming?, który wykorzystuje znaną z przeszłości melodię.

 

“Dreaming” robi wrażenie, bo jest bardzo taneczny , co przy takich artystach jak Sting czy P!nk robi wrażenie. Całą robotę aranżacyjną wykonał Marshmello. Trzeba powiedzieć, ze ten producent miał różne pomysły w przeszłości. Nie zawsze one nam pasowały. Tym razem “poszedł” idealnie, bo mamy prostą i lajtową stopę, bez żadnych “łamanek”.

?Dreaming? to pierwszy z dwóch nowych singli, które znajdą się na ?TRUSTFALL ? Tour Deluxe Edition? – nowej edycji dziewiątego albumu P!NK, ?TRUSTFALL?.

Rozszerzona wersja ukaże się już 1 grudnia. Znajdzie się na niej aż sześć nagrań z bijącej rekordy trasy “Summer Carnival Stadium Tour 2023”, na którą artystka sprzedała prawie 3 miliony biletów. Tej jesieni P!NK koncertuje w Ameryce Północnej.

Melodia z przeszłości

?Dreaming? to nowoczesna wersja piosenki Stinga z 1993 roku, ?Fields of Gold?.

? Fields of Gold ? to piosenka napisana i wykonana przez Stinga . Po raz pierwszy pojawiła się na jego czwartym albumie studyjnym, “Ten Summoner’s Tales”. Jako singiel osiągnęla 16. miejsce na brytyjskiej liście przebojów i 23. miejsce na amerykańskiej Billboard Hot 100 . Osiągnęła również 2. miejsce w Kanadzie i 6. na Islandii. W 1994 roku utwór otrzymał jedną z nagród BMI Pop Songs Awards.