HORNY 🔥 mega klasyk wraca na parkiety w remiksach ’22

horny mousse t agent zed giorgio gee younotus

Gdyby zrobić wśród didżejów, nie tylko polskich, plebiscyt na top klasyki house, na pewno w czołówce znalazł by się “Horny”. Czy te nowe remiksy mają szansę dorównać słynnej wersji oryginalnej?

 

Odpowiedź jest prawie oczywista, że nie, choć może młodemu pokoleniu bardziej przypadnę do gustu dwa nowe oficjalne remiksy kawałka, który stworzył w 1998 roku Mousse T. Na początek ta nowa.

Horny” ad 2022 odświeżyli dwaj producenci z Niemiec: Agent Zed i Giorgio Gee. Dodatkowo powstała bardziej żywiołowa wersji dla didżejów o nazwie “YouNotUs club version”. Tu już dokładnie wiadomo kim są autorzy. To doskonale znany nam duet producentów z Berlina YouNotUs – znany choćby z hitu “Super girl”.

Czy sprostali zadaniu?

Wydaje się, że odświeżenie się udało, zwłaszcza to klubowe. Ale prawdę mówiąc, nie da się doścignąć genialnego oryginału. Dlaczego? Po prostu go posłuchajcie…

Minęło 24 lata a on brzmi ciągle fenomenalnie, nie tyle technicznie, co pod względem pomysłowości brzmień czy nawet sampli.

Przypomnijmy, pod pseudonimem Mousse T ukrywa się turecki producent Mustafa Gündoğdu, który przeprowadził się dość dawno do Niemiec.

Hot’n’Juicy to początkowo duet wokalistek w składzie:  Emma Lanford i Nadine Richardson. Pojawili się w wersji “Horny” z 1998 roku i potem w mash-upie “Horny as a Dandy” z 2006 roku.

Zobacz inny cover “Horny”.