UNCONDITIONAL LOVE – KC & The Sunshine Band, Bimbo Jones i StoneBridge.

KC & The Sunshine Band feat. Bimbo Jones - Unconditional Love

Zwykle przedstawialismy utwory KC & The Sunshine Band, które były kiedyś stworzone. Dziś będzie inaczej, bo jest to nagranie premierowe. Gościnnie występuje tu lubiany, nie tylko u nas, Bimbo Jones.

 

KC & The Sunshine Band to formacja, która w latach 70-tych przyczyniła się do popularności muzyki disco. Piszemy o tym niżej, a tu od razu przedstawiamy pewnego rodzaju niespodziankę, bo “Unconditional Love” to zupełnie premierowy utwór. W dodatku z udziałem dawno nie słyszanych Bimbo Jones.

 

“Unconditional Love” w oryginale jest utworem funky disco, ale my przedstawiamy dwa remiksy topowych producentów. Pierwszy to człowiek młodszej generacji producentów – Bimbo Jones. Jego wersja o nazwie “Love mix” to piano tech house’owy kawałek.

Drugą zrobił legendarny producent ze Szwecji StoneBridge.   Ta jest nieco inna niż większość obecnych premier gatunku house. Jest lekko pompująca.

Niebawem pojawi się trzeci remiks , który stworzył jeszcze jeden legendarny producent. To Eric Kupper.

O nich

Przypomnijmy, że Bimbo Jones to dwaj producenci Lee Dagger, Marc JB. Oprócz swoich hitów,  remiksowali wielu artystów. Takich jak Lady Gaga, Rihanna, Pink, Ke$ha, Kylie, Kelis, The Killers, Tinchy Stryder, Katy Perry i Alexis Jordan.

StoneBridge zaczynał w latach 80-tych. Zasłynął m.in. świetnym remiksem “Show me  love” (Robin S).

KC and the Sunshine Band to amerykański zespół disco i funk , który powstał w 1973 roku w Hialeah na Florydzie. Do ich najbardziej znanych piosenek należą hity ” That’s the way (I Like It) “, ” (Shake, Shake, Shake) Shake Your Booty “, ” I’m Your Boogie Man “. Ale także ” Keep It Comin’ Love ”, „ Get Down Tonight ”, „ Boogie Shoes ”. Lista jest spora…

Zespół wziął swoją nazwę od nazwiska głównego wokalisty Harry’ego Wayne’a Casey tech house („KC”) i „Sunshine Band” z rodzinnego stanu KC na Florydzie, Sunshine State. Grupa ma na swoim koncie sześć singli z pierwszej dziesiątki, pięć singli numer jeden i numer dwa na liście Billboard Hot 100.