Joey London Promo House Hey Baby Jonas Aden sonny fodera

Za nami kolejny tydzień z obfitą dawką muzyki House. Jest w czym wybierać, więc znów musimy napisać – “z bólem serca…” – tylko o pięciu najciekawszych tytułach – premierach muzy House. Są znani jak Filatov & Karas  i CID Pickle, Fenox i No Hopes & GK.

 

Rosyjski duet Filatov & Karas ma na swym koncie mnóstwo hitów takich jak “Don’t be so shy”, “Time Won’t Wait”, “Au au”, “Tell It To My Heart” i wiele remiksów. Tym razem powraca w odświeżonym utworze “Give it away”.

Ich najnowsze dzieło to całkiem spokojny kawałek  house “Give it away” oparty dalej na grającym basie i melancholijnej melodii. Deepest Blue to duet producencki, który tworzą Joel Edwards i Matt Schwartz. W 2003 roku nagrali oryginał ?Give It Away?, który teraz powraca odmłodzony wg nowocześniejszych brzmień przez Dmitrija i Alexa czyli Filatov & Karas.


Wiemy już od dawna, że Carlos CID rob i dobrze rzeczy, ale ta najnowsza “Dolce” ma w sobie wszystko co najlepsze. Skoczny rytm, pozytywna energia, świetnie “wyrzeźbiony” electro-acidowy riff – widać jak producent bawi się dźwiękami.


Pickle to ciągle tajemniczy dla nas projekt. Prawdopodobnie jest to jakiś dobrze znany producent pod inna marką. To już trzeci utwór jaki poznajemy. “Sing it” to wybuchowa mieszanka sampli wokalnych i muzycznych, jak np. motyw z saksofonu, wokale oldschool – przypominające legendarny mega wokal Black Box.

Całość opakowana w tribal house. Czuć tu wiele motywów  w lat 90-tych, a szczególnie sam pomysł jakby zaczerpnięty z “Pump up the volume“. Brawo Pickle!


Fenox to DJ i producent z Genewy w Szwajcarii. To już jego trzecia produkcja House jaką mamy okazje poznać u nas. “You can’t stop me” jest dość oszczędna w swojej aranżacji, bo oparta na prostej linii basu. Daje to w połączeniu z łatwo wpadającym lajt motywem wokalnym bardzo dobry przebojowy efekt.


No Hopes to jeszcze jeden producent z Rosji. Nazywa się Aleksandr Gorbatyuk. Do tej pory najlepiej jego przyjęta produkcje jest remix “The Rhythm Of The Night”  Sean Finn & Corona, ale ma też sporo autorskich wydań. “Jolly” to bardzo skoczny i energetyczny vocal house, Trochę tu jest elektroniki. Całość godna polecenia do zagrania.

 

 

Zobacz inne HOUSE PROMO