Galantis, Dimitri Vegas, Like Mike, Wiz Khalifa, Kelvyn Colt, Kyle

Już przyzwyczailiśmy się, że muzyka Black jest bardzo różnorodna. Tak jest i tym razem. Nowe nagrania: Galantis, Dimitri Vegas, Like Mike, Wiz Khalifa, Kelvyn Colt, Kyle > już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl.

 

 

 

 

Duet Galantis zaskakuje tutaj całkiem przebojowym kawałkiem w klimacie funky disco. Bardzo przyjemny kawałek.

 


Niespodzianka populanego DJ’skiego duetu Dimitri Vegas & Like Mike, którzy swój nowy kawałek nagrali z samym Wiz Khalifą! Utwór miał swoją premierę na głównej scenie festiwalu EDC Las Vegas w ubiegłym miesiącu. Wiz Khalifa to jeden z najważniejszych hip-hopowych artystów obecnego pokolenia, mający na koncie platynowe albumy “Rolling Papers” oraz “O.N.I.F.C.” oraz złoty “Blacc Hollywood”, który podbił listę Billboardu, a także przebój “See You Again”, do którego teledysk jest jednym z najczęściej oglądanych klipów na YouTube w historii (ponad 3,5 miliarda odtworzeń). “Współpraca z Dimitri & Mike i wystąpienie z nimi na żywo podczas EDC Vegas ? to było dla mnie jak powrót do życia! Wreszcie ten numer może usłyszeć cała reszta świata!” ? mówi o numerze Wiz Khalifa.

 


Dość oryginalny kawałek, który jest remiksem producenta KREAM. Jest to mieszanka trapu, r’n’b i house.

 


Galantis, Dimitri Vegas, Like Mike, Wiz Khalifa, Kelvyn Colt, Kyle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oglądaliście transmisje Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej? Jeśli tak, to na pewno kojarzycie numer, który wykorzystano w reklamie Head & Shoulders a który teraz robi furorę w serwisach streamingowych ? oto Kelvyn Colt z ?Just Watch Me?! W kawałku idealnie słychać głęboki wokal Kelvyna i szybki beat, który od razu zapada w pamięć.