Michael Jackson, Savage, Bella Ciao

Oto trzy propozycje przeróbek starych hitów, a w jednym przypadku jest to przeróbka przeróbki, bo hit Michaela Jacksona. Został on przerobiony 19 lat temu przez formację Wisdome. Teraz zaś powraca w postaci remiksu. Utwory Off the Wall, Goodbye i Bella Ciao już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

Michael Jackson, Savage, Bella Ciao

 

“Goodbye” powstał w 1989 roku i oprócz “Only You” i “Don’t cry tonight” zaliczany jest do największych przebojów tego legendarnego artysty ery italo disco. Teraz powraca w odświeżonej przez rosyjskich producentów wersji house , ale z oryginalnym wokalem. Charakterystyczna linia grającego basu, ale niezbyt mocnego może się u nas podobać.

 


Nowa wersja utworu tej formacji, który powstał 19 lat temu. Zrobiona całkiem fajnie w lekkim klimacie vocal house i domieszką future house. Za projekt Wisdome odpowiedzialni są dwaj włoscy producenci muzyki elektronicznej, Luca Moretti oraz Ricky Romanini. W 1999 roku nagrali utwór ?Off The Wall?, będący nową wersją kultowej piosenki Michaela Jacksona pod tym samym tytułem. Singiel okazał się wielkim przebojem, otrzymał wsparcie od znanych DJ?ów, dzięki czemu zbombardował klubowe parkiety na całym świecie. Doczekał się też wydania w znanych europejskich wytwórniach, takich jak Blanco Y Negro, Positiva czy EMI Music France. Teraz, prawie dwie dekady później, panowie ponownie łączą siły i przygotowują odświeżone brzmienie tego ponadczasowego kawałka. Ukazujący się nakładem Armada Music ?Off The Wall 2018? to przede wszystkim chwytliwe dźwięki, którym nie sposób się oprzeć.

 


Sukces dwóch już wersji tego starego włoskiego przeboju spowodował, że powstają kolejne. W odróżnieniu od poprzednich wersji Bella Ciao ta jest bardziej energetyczna, jak to oczywiste w przypadku tego brazylijskiego producenta w latynoskim klimacie tribal house.