GET IT ON 💥👌 zapomniany kawałek wraca w przebojowej nucie

get it on srnde franz kolo dante thomas

W minionym tygodniu nie brakowało odświeżeń. Jednym z najciekawszych jest piosenka “Get it on”, chyba już nieco zapomniana. Okazuje się, że mająca swój urok po latach. Udowadnia to wersja formacji SRNDE i Franz Kolo.

 

Utwór “Get it on” ma już prawie 19 lat i należy do tych zapomnianych. Bardziej może nam się kojarzyć z klasykiem grupy T.Rex, ale tylko z nazwy. Zresztą oryginał nie odniósł jakichś wielkich sukcesów, bo jej autor zasłynął z innego utworu – “Miss California”. O oryginale piszemy niżej, a teraz zobaczcie jak ciekawie i przebojowo można odświeżyć  stare na nowe.

 

O autorach tej nowej wersji właściwie nic nie wiadomo poza tym, że projekt o nazwie SRNDE  specjalizuje się w coverach. W 2022 roku wydał “Eye In The Sky” (Alan Parsons Project). O Franz’u Kolo nie wiadomo nic.

“Get it on” został bardzo zgrabnie zaaranżowany na współczesną lekką taneczną nutę, z przyjemny wokalem i chórkiem. Ma to swój styl.

Porównajmy to z oryginałem, wtedy ocenicie robotę producentów.

Kiedyś…

“Get it on”  nagrał w 2004 roku Dante Thomas. Tak, to ten sam wokalista z USA, który nagrał “Miss California”.

Dante Thomas to amerykański piosenkarz i muzyk R&B, który odniósł międzynarodowy sukces w 2001 roku piosenką „ Miss California ”. Miał potem kilka przebojów , mniejszego kalibru. Ten utwór ledwie wszedł  do top 20 we Francji.

W 2012 roku wydał swój album “Hardcore on Videotape” i ma międzynarodowy przebój „ Feling So Blue ” z Michael Mind Project. To powtórka przeboju Eiffel 65 „ Blue (Da Ba Dee) ”. Singiel znalazł się na listach przebojów w Austrii, Francji, Niemczech i Szwajcarii.