Marka Hercules, o której jeszcze w ogóle u nas nie pisaliśmy, zainteresował nas z prostego powodu. Za stosunkowo nieduże pieniądze można zorganizować sobie do grania nie tylko kontroler. Oto ten najnowszy   “Hercules DJControl Inpulse 500”.

 

Hercules DJControl Inpulse 500, sprzęt za około 1200PLN – czy warto za niego tyle zapłacić? Czym się wyróżnia ? Jakie są jego wady i zalety ? O tym wszystkim i wiele więcej dowiecie się w tej wideo recenzji.

🙂😯 My testujemy obiektywnie, bo to nie nasz biznes, a pasja. 🙂😯

Widok całości": 'Hercules djcontro'l 'Inpulse 500'

 

W skrócie:

Za te pieniądze jakość wykonania sprzętu jest bardzo dobra, wyróżnia się na tle konkurencji w tej półce cenowej. Jest problem z jego serwisowaniem, bo Hercules nie ma autoryzowanego serwisu w Polsce.

Inpulse 500 ma kilka niestandardowych rozwiązań , które nie są oczywiste i mogą utrudniać korzystanie, np. Zapinanie pętli.

Działa na dwóch programach Serato DJ i DJuced (ten drugi to program od Herculesa), a w tym pierwszym w wersji darmowej nie można korzystać z kwantyzacji utworu co bywa uciążliwe.

Do tego zgrabne etui, które pozwala bezproblemowo przewozić “Inpulse 500”, właściwie w każdych warunkach. Oczywiście nie ma co porównywać tego sprzętu z tzw. wysokiej półki, ale warto docenić kilka wartościowych zalet. Wtedy nawet porównanie do “Pioneer DJ“, wcale nie jest takie bezzasadne.

Dlatego także sprzęty takiego segmentu pojawiają się na szkoleniach DJ Promotion. Czy zatem Hercules DJControl Inpulse 500 nadaje się na początek? Tak