Hi_TACK HOT SLAP HOUSE

Wracamy do przeglądu ciągle obficie pojawiających się premier spod znaku Slap House. Za ten trend zabierają się nawet tzw. starzy wyjadacze jak Hi_Tack, ale też młodszego pokolenia, którzy wcześniej robili co innego. Np. Dubdogz czy Keanu Silva. A z mniej znanych artystów – Phil The Beat & Lovespeake i Felix Samuel.

 

Na początek dwa covery, które już się bardzo podobają. Utwór “Hot”, z repertuaru Inna, ma tylko 13 lat, ale nie oznacza to, że nie da się go odświeżyć. Zrobili to właśnie Hi_Tack, którzy od wielu lat robią takie przeróbki.

Starzy wyjadacze i znani nam od wielu lat Koen Groeneveld i Addy van der Zwan zmienili nieco nazwę na Hi_TACK i zrobili kawałek razem z Le Pedre, który ma na koncie mega hit “I was made“. Dołączył do nich nieznany producent Consilium. Wyszło całkiem przebojowo.

 

Dubdogz zrobili taki hit,że teraz nie jest łatwo mu dorównać. Teraz wzięli się za ten gatunek razem z nieznanym producentem JORD i zrobili cover klasyka Bill’a Witheers’a “Ain’t no sunshine”.

 

Timmy Trumpet i to już kolejna premiera utworu tego producenta z Australii. W jednym z remiksów “Cold” mamy całkiem udany remiks slap house Parkah & Durzo x Met.

 

Keanu Silva zrobił mega cover “King of my Castle“, ale tym razem wchodzi w “la la la…” czym nieco ,zawodzi nasze oczekiwania, ale jednak może się podobać.

 

Phil the Beat to także producent znany z udanego coveru. To “Anytime“, z Ilira. Tym razem jest to oryginalna kompozycja, zrobiona razem z rosyjskim Lovespeake

 

W tym przypadku mamy do czynienia z producentami, którzy zadebiutowali w tym roku. Pierwszy utworem “Your Touch”. To Felix Samuel, którego wspomaga Fredrik Ferrier znany z “You”.