HISTORY Joel Corry Becky Hill

Ta brytyjska wokalistka współpracowała już praktycznie z najpopularniejszymi  producentami muzyki tanecznej, np. Guetta czy Tiesto, a ostatnio Galantis. Do “kolekcji” brakowało Jej właściwie tylko jednego człowieka. To Joel Corry.

 

 

Gdyby zrobić ranking najbardziej rozchwytywanych wokalistek, kto wie czy nie wygrałaby Ona czyli Becky Hill. Oto “HISTORY”, który wyprodukował Joel Corry.

 

 

Joel Corry perfekcyjnie “skroił” “HISTORY”, a Becky Hill zaśpiewała. Tyle tylko, że taki UK house słyszeliśmy już dziesiątki razy. Nie podejrzewam producenta o brak inwencji twórczej, bo jest to raczej kwestia ciągle obowiązującego trendu na wyspach brytyjskich.

Przykład “Crazy What Love Can Do” (z Becky) i jego popularności u nas, nie tylko na Polish Dance Chart, ale i stacjach radiowych – pokazuje, że tego typu kawałki mogą się u nas podobać. Oceńcie więc sami, bo utwór ma niewątpliwy potencjał.

Zapracowani

Po wydaniu singla “What Would You Do?”,  którego współtwórcami są David Guetta i Bryson Tiller – Joel spędza większość wakacji w trasie. Od flagowych rezydencji na Ibizie i w Las Vegas, po występy na festiwalach na całym świecie, w tym na Benicassim, Tomorrowland i Lollapalooza Sweden.

Z kolei Becky Hill również spędza lato na największych festiwalach, m.in. na Creamfields, South Facing oraz wyprzedanej rezydencji na Ibiza Rocks. Artystka uświetniła finał Mistrzostw Europy w piłce nożnej kobiet na stadionie Wembley, gdzie zgromadziło się ponad 87 tysięcy widzów.

Mówią:

On:

  • Jestem wielkim fanem Becky Hill od lat i jestem zaszczycony, że mogłem z nią współpracować. W studiu od razu się dodaliśmy. Jestem podekscytowany, wydając z Becky ten banger. Razem tworzymy HISTORIĘ tego lata.

Ona:

  • Nasze wspólne nagranie w końcu musiało się wydarzyć. Po omówieniu wielu pomysłów, Joel ciągle powtarzał słowo “history” i kwestię “widzę to teraz, Becky!”. Jego entuzjazm i pasja są zaraźliwe, a współpraca z nim była spełnieniem marzeń…