Joel Corry remiksuje in my mind alok joel corry john legend
Alok, Joel Corry i John Legend (fot. Sony Music)

„In my mind” – ileż to razy już mieliśmy taki lub bardzo podobny tytuł ? Jednak ten ma szansę zapisać się w naszej pamięci na dłużej, dzięki temu, że Joel Corry remiksuje.

 

W oryginalnej wersji „In my mind” miało swoją premierę pod koniec lipca b.r. Wówczas firmowali go Alok i John Legend. Teraz stawka jest podniesiona, bo pojawia się Joel Corry remiksuje.

 

Joel Corry remiksuje i zamienia melancholijny oryginał „In My Mind” w przebojowy dance-house.

Używa do tego swoją charakterystyczną linię basową i właściwie stosuje wszystkie typowe sztuczki , aby wyeksponować przebojowy lajt motyw. Całość zyskuje teraz nie tylko taneczna energię, ale o wiele lepszy rys przeboju.

Joel Corry mówi:

– „Od lat jestem wielkim fanem Aloka. Uwielbiam świeże i niepowtarzalne brzmienie, które wniósł do muzyki tanecznej. «In My Mind» to kolejna świetna produkcja Aloka z potężnym wokalem Johna Legenda. Jestem podekscytowany, że mogę pojawić się na nowej wersji tej niesamowitej współpracy!”.

Alok o wspólnej robocie:

– Joel Corry wykonuje świetne ruchy w muzyce tanecznej, jestem jego wielkim fanem, odkąd usłyszałem «Head & Heart». Jego świeże myślenie i niepowtarzalne brzmienie to coś, czego użyczył do swojego remiksu «In My Mind», od którego jestem uzależniony od pierwszego odsłuchu. Dodał swoje indywidualne brzmienie house do naszego wydawnictwa, nadając mu zupełnie nowy charakter, który, mam nadzieję, fani pokochają, tak samo jak ja!”.

 

Joel Corry remiksuje nie pierwszy raz. Tylko w tym tygodniu mamy jego remiks do utworu Charli XCX, a tydzień temu była to Nina Simone.