alok john legend in my mind

Alok łączy siły ze świetnym wokalistą, którego doskonale znamy.  To John Legend, który dał się namówić na lekki taneczny klimat. Utwór nazywa się „In my mind”.

 

Ten tytuł kojarzy nam się głównie z mega hitem Dynoro, ale kto wie, może to się zmieni. John Legend to wokalista o bardzo klimatycznym głosie i to właśnie to tego miał się dopasować muzycznie Alok. Czy mu się to udało? Oceńcie już teraz.

Wydaje się, że czołowy obecnie brazylijski producent trafnie wykorzystał soulowy i zmysłowy wokal Johna między przestrzennymi melodiami, które są przerywane strunami gitary. Mamy lekki kawałek na lato, ale zarazem taneczny.

Alok

Zaliczył już współpracę z wielkimi nazwiskami z branży, takim jak Zara Larsson, Tove Lo, The Rolling Stones, VIZE czy Jason Derulo. !

Może pochwalić się tytułem drugiego największego na Instagramie artysty elektronicznego, który ma ponad 25 milionów obserwatorów. Również 20 milionów słuchaczy miesięcznie. Czyni go najczęściej słuchanym brazylijskim artystą. Pod koniec sierpnia odwiedzi Europę i da kilka koncertów dla naszych sąsiadów, między innymi w Niemczech i Ukrainie.

 

John Legend

John Roger Stephens, znany zawodowo jako John Legend , to amerykański piosenkarz, autor tekstów, producent muzyczny, aktor, producent filmowy i filantrop. Przed wydaniem debiutanckiego albumu „Legend Get Lifted” (2004), współpracował z już uznanymi artystami i podpisał kontrakt z Kanye West 's GOOD Music.

Śpiewał w „ Encore ” Jaya-Z , „ You Don’t Know My Name ” Alicii Keys , „This Way” Dilated Peoples , „Selfish” w Slum Village i „ High Road ”.

Singiel „ All of Me ” z jego czwartego albumu studyjnego „Love in the Future” (2013) był hitem numer jeden na liście Billboard Hot 100, w 2014 roku.