I wish joel corry mabel

I znów ten Joel Corry, i znów ta Mabel. Teraz w duecie. I znów podobna konfiguracja i brzmienie będące jeszcze trendy. To UK House i duet top producent + top wokalistka. Czy „I wish” czymś się wyróżnia?

 

Joel Corry po raz pierwszy połączył siły z popową gwiazdą Mabel. Oboje zaliczani są do czołówki wykonawców muzyki tanecznej na świecie. Efektem tej kooperacji jest nowy singiel I Wish.

„I wish” Joel Corry i Mabel to bardzo skoczny kawałek w typowym szablonie UK House. Do tego świetny wokal i wokalny lajt motyw, ale zastanawiamy się tylko czy już nie za dużo mamy tego brzmienia? Ta ocenę zostawiamy każdemu z osobna.

Utwór „I Wish” to następca przeboju „Out Out”, który razem z Joelem nagrał Jax Jones z gościnnym udziałem Charli XCX i Saweetie. Mabel z kolei wcześniej wydała hit „Let Them Know„. W I WISH Joel Corry zadbał więc o ciepłe brzmienie, pozytywną energię i zaraźliwy groove, z kolei wokalistka odpowiada za refren, którego nie da się zapomnieć.

„I Wish” zajmuje specjalne miejsce w moim sercu. Mabel to supergwiazda, z którą zawsze chciałem współpracować. Bardzo się cieszę, że moje marzenie się spełniło – mówi Joel Corry.

Od dawna chcieliśmy z Joelem zrobić coś razem. Wspaniale, że ten moment w końcu nastąpił – dodaje Mabel.

O Joelu już tyle razy pisaliśmy, że … ale przypomnijmy coś o jego koleżance.

Mabel

to szczery, pozytywny i ważny głos na współczesnej popowej scenie. Jak uznał magazyn „The Face” – najprawdziwsza popowa gwiazda, czego dowodem chociażby nagroda BRIT dla Najlepszej solowej artystki. Ponadto jej wakacyjny przebój z 2021 roku, „Let Them Know”, zgromadził już ponad 4 miliardy streamów, a debiutancka płyta „High Expectations” rozeszła się w ponad 2 milionach egzemplarzy.

U nas najpopularniejsze były takie Jej utwory jak: „God Is A Dancer” (z Tiesto) i „Tick Tock” (z Clean Bandit feat. 24kGoldn), ale jest hit znacznie więcej.

 

Czy zatem I wish Joel Corry i Mabel – czymś się wyróżnia? Znaleźliśmy to coś.