Jason Parker promo remake

Nie ma tygodnia bez przeróbek. Co zatem w ostatnich dniach? Hity Arrested Development, Backstreet Boys, The Pointer Sisters  w odświeżeniach Jason Parker, Lissat & Richard Grey, Danko & Drop, a dodatkowo polecamy też znaną melodię w rytmie Polki – Patz & Grimbard “Dolly Song (Leva’s Polka)”, która nie ma odsłuchu.

 

 

 

 

 

Genialny hip hopowy klasyk Arrested Depelopment. To amerykańska grupa wykonująca rap alternatywny. Powstała w 1988 roku. w Atlancie w stanie Georgia. Stylistyka grupy wybiegała poza tradycyjny rap, czy hip-hop i łączyła elementy rhythm and bluesa, soulu, bluesa i funky. W swych tekstach zespół starał się poruszać istotne polityczne i socjalne kwestie. Grupę założyli kompozytor, instrumentalista i wokalista Speech i DJ Headliner. Po początkowych sukcesach utracili popularność, czego efektem stał się rozpad w 1996 roku. Speech zdecydował się wtedy na rozpoczęcie kariery solisty. Grupa wznowiła działalność w 2000 roku.

“People everyday” powstało w 1991 roku. Teraz dwaj producenci Lissat i Richard Grey, którzy specjalizują się w odświeżeniach zrobili wersję house, która z pewnością spodoba się wam.

 


Przeróbka future house nieśmiertelnego klasyka The Pointer Sister. Oryginał powstał w 1982 roku. Teraz duet Danko & Drop nadali mu w wersji cover klubowe brzmienie. Ale co oryginał… to oryginał.

 


Utwór Backstreet Boys powstał finalnie w 1996 roku. Dla przypomnienia, Backtreet Boys to amerykański zespół muzyki pop założony w 1993, uznawany za jeden z najpopularniejszych boysbandów tzw. kultury masowej. Ich debiutancki album “Backstreet Boys” ( wydany w 1996), uzyskał status złota i platyny w 38 krajach, sprzedając się w liczbie 10 mln egzemplarzy na całym świecie. Album “Millennium” (wyd. w 1999), zdobył nagrodę Billboard Music Award dla najlepszego albumu, pokonując w tej kategorii m.in. krążek Britney Spears ??Baby One More Time? ? uzyskując status platynowej płyty w 45 krajach. Własnie dziś ukazuje się premierowy album Backstreet Boys “DNA”.

Teraz – Jason Parker – znany nam z wielu przeróbek producent zrobił nową wersję – cover. Jego wersja oryginalna jest całkiem niezła i jeszcze jedna house. Natomiast remiksy w stylu hands up to nieporozumienie. W Niemczech jednak ten gatunek ma ciągle swoich fanów.

Poprzednie single Jason Parker

  • Jason Parker feat. Elaine Winter Dancing on My Own
  • Jason Parker Hey Sound
  • Jason Parker feat. Crizzn Return to Innocence
  • Jason Parker feat. Chris Burke Only You
  • Jason Parker Around the World (La La La La La)
  • Jason Parker feat Johnny D Nightshift