Jax jones - breathe

Jeden z ciekawszych utworów ostatnich miesięcy doczekał się teledysku. Jax Jones – premiera teledysku “Breathe” – obejrzyj klip. Nagranie powoli zyskuje coraz większą popularność w Polsce, także w klubach.

 

 

 

Teledysk, którego reżyserem jest James Slater (Major Lazer, Jamie T, Pixx), został nakręcony w opuszczonych lokalach w Londynie, m.in. w centrum handlowym oraz Muzeum Historii Naturalnej. Miejsca stworzyły wspaniałe tło dla tancerzy Shaadow Sefiroth oraz Shala Sarah Haruko Iwaskow.

Nowy singiel ?Breathe” trafił do Top 10 w Wielkiej Brytanii, zajmuje obecnie #1 miejsce Hot Hits UK w serwisie Spotify – 20 MLN odtworzeń! Utwór uplasował się na #1 listy Shazam w Polsce, UK oraz Niemczech! Powtarza sukcesy poprzednich singli ?Instruction? z Demi Lovato i Stefflonem Donem i ?You Do not Know Me” z gościnnym udziałem nominowanej do BBC Sound of the 2017 RAYE.

?Breathe? to to, co w Jax Jonesie lubimy najbardziej – imprezowy bit i mocny wokal. Tym razem brytyjski producent do współpracy zaprosił rozchwytywaną Inę Wroldsen (Calvin Harris & Disciples ?How Deep Is Your Love?; Martin Solveig ?Places?)

 

 

Singiel jest dostępny -> https://umusicpl.lnk.to/JaxJonesBreathe