Jess Glynne, Macklemore i Dan Caplen w nowym singlu Rudimental "These Days"

Laureaci BRIT Awards, multiplatynowa formacja Rudimental, zaprezentowała kolejną po “Sun Comes Up” piosenkę, zapowiadającą trzeci studyjny materiał! Utwór nosi tytuł “These Days” i pojawia się w nim kilkoro znakomitych gości. Jess Glynne, Macklemore i Dan Caplen w nowym singlu Rudimental “These Days” już dostępny w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

Piers AggetAmir AmorKesi Dryden i DJ Locksmith, czyli członkowie Rudimental, współpracowali przy nagraniu “These Days” z utalentowaną Jess GlynneMacklemore oraz Dan Caplen. To właśnie Dan, jeden z największych talentów na scenie soul/R&B, w 2016 roku zaprezentował Anglikom wersję demo piosenki. Kolejną osobą, która ją usłyszała, był Macklemore. Kompozycja spodobała mu się tak bardzo, że od razu zapragnął wziąć w niej udział. Następnie do tego wyjątkowego przedsięwzięcia dołączyła Jess Glynne.

 

W utworze wyprodukowanym przez Johna Ryana (m.in. Maroon 5, Kendrick Lamar) brytyjska formacja nawiązała do muzycznej tradycji, którą pomieszała ze współczesnymi, bardziej eksperymentalnymi i charakterystycznymi dla siebie brzmieniami.
Jess Glynne, Macklemore i Dan Caplen w nowym singlu Rudimental "These Days"

Przypomnijmy, że wcześniejszy singel “Sun Comes Up” feat. James Arthur okazał się wielkim przebojem, a na samych Wyspach pokrył się złotem. W streamingu posłuchano go do tej pory ponad 65 mln razy.

Rudimental ma na koncie BRIT Award oraz ponad 3,1 mln sprzedanych singli w samej tylko Wielkiej Brytanii. Obydwie płyty zespołu: “Home” (2013) oraz “We The Generation” (2015) zdobyły szczyty list przebojów, a na drugim albumie znalazł się hit “Lay It All On Me” z udziałem Eda Sheerana.

A więc, Jess Glynne, Macklemore i Dan Caplen w nowym singlu Rudimental “These Days” – czekamy na premierę tego bardzo dobrego kawałka.