Gdyby ktoś się zastanawiał co w ostatnim czasie robiły gwiazdy polskiej muzyki tanecznej – to dziś możemy oficjalnie odpowiedzieć – szykowały nowości disco dance!! Była to cisza przed burzą, jaką bez wątpienia wywołają premierowe single na klubowych parkietach.

I tak na wstępie należy wspomnieć przedpremierową propozycję od CAMASUTRY. Małgosia już jakiś czas temu zapowiadała na swoim koncie na Instagramie nowość pod tytułem “Idziemy w tango”. Sporo osób zadawało sobie pytanie czego można się spodziewać po tym utworze. Czy będzie to taneczny numer z elementami tanga? A może teledysk będzie odnosił się do tego słynnego powiedzenia i zobaczymy całe skrzynki pustych butelek po winie?

Dziś znamy już odpowiedź na muzyczną część dotyczącą tego singla – a znajdziecie ja w naszym serwisie.

Focus i jego przedpremierowy singel "Nigdy nie żałuj"
Okładka singla “Nigdy nie żałuj”. Premiera tuż po Świętach.

 

 

Do pobierania swojego najnowszego singla zachęca Was także piękny i boski Zbyszek Perkowski – czyli lider formacji FOCUS. “Nigdy nie żałuj” to również przedpremierowa propozycja, którą Focusik chce wrócić na klubowe parkiety, ponieważ aranż jest o wiele bardziej taneczny w porównaniu do ostatnich produkcji.

Zatem kilka słów od samego autora -> https://facebook.com/DJpromotionDiscoDance/videos/331665970776114/

To nie koniec nowości disco polo, które dla Was przygotowaliśmy 🙂

Lamaro - "7 niebo" - czyli premierowa nowość serwisu Digital.

 

Zespół LAMARO zadebiutował trochę ponad 1,5 roku temu – a serca fanów muzyki tanecznej zdobył swoim charakterystycznym stylem nawiązującym do muzyki euro dance.

Od tego czasu pojawiło się wiele nagrań od Marty i Zbyszka, a najnowsze przedpremierowe “7 niebo” trochę zrywa z budowanym wizerunkiem. Czy tego wymaga rynek, a może publiczność na koncertach? Niezależnie od odpowiedzi na te pytania singel może przypaść do gustu.

Zapowiedź teledysku znajdziecie tutaj -> https://facebook.com/thepnmedia/videos/742586782784600/ 

 

 

Z premierą teledysku przed Świętami wyrobił się natomiast Daniel – i jego grupa SKALARS, która wraz z duetem producentów DANCE 2 DISCO zrobiła bardzo fajny, taneczny utwór. “Jestem na tak” – bo taki właśnie tytuł nosi ta jedna z nowości disco – to singel, który bez problemu znajdzie odbiorców w klubach.

Zresztą nie ma co gdybać – wystarczy pobrać i przetestować 😉

Od pewnego czasu Instagram bije rekordy popularności wśród serwisów i aplikacji społecznościowych. Setki tysięcy zdjęć dziennie ląduje na instastory milionów użytkowników tej popularnej apki.

Nie dziwi więc, że wśród nowości disco dance na Święta znalazła się propozycja od duetu złożonego z braci Biedrzyckich – czyli EFFECT i BOYFRIEND. Tradycyjnie klubowa aranżacja aż prosi się o przetestowanie tego singla podczas świątecznych imprez.

Licznik pod teledyskiem także zaczął już wariować – zatem czyżbyśmy mieli jednego z kandydatów do hitu karnawału??

Powyższe przykłady to zaledwie garstka nowości disco dance, jakie przygotowały zespoły dla DJ-ów i swoich fanów.

Po więcej zajrzyjcie koniecznie jeszcze dziś do naszego serwisu z najlepszą polską muzyką taneczną -> www.digitalDJ.pl