bittersweet Adriano Pepe Bingo players Promo House Luigii Nieto Wankelmut

Pięć naszych rekomendacji House, wybranych z ostatnich premier, w większości nawiązują do klasyki House. Nazwy mało znane, ale jakość gwarantowana: JLV & Jawedsway ft. Jerry Island, Freischwimmer & Flexxus, Bram Fidder, Malifoo Zsak.  

 

Lubimy takie kawałki jak ten “Come my way”. Lekki, żwawy beat, doskonale dopasowany wokal i do tego bardzo skoczny.  JLV to Joël Vels – coraz bardziej znany DJ i producent z Holandii.

Spośród jego produkcji u nas do tej pory najbardziej podobał się jego remix do utworu Marshmello & Kane Brown “One thing right”. W tym nowym utworze wspomagają go mało nam znani Jawedsway i Jerry Island.

 


“Rule The World” to nowy singiel niemieckiego producenta Freischwimmer (Sebastian Bernhardt), który działa od 2015 roku. U nas najlepiej przyjął się jego kawałek pt.”Waiting For You”. Producent występuje także na takich festiwalach jak Tomorrowland Unite, World Club Dome i World Club Cruise (Big City Beats). Ten nowy utwór “Rule the world” to kolejny dziś nasz typ – utwór  nawiązujący do klasyki house lat 90-tych, fajnie kołyszący, ze znakomitym damskim wokalem.

 


Bram Fidder – to już piąty utwór tego producenta i kolejny ciekawy. Wcześniej najlepiej podobał się u nas “Bentley”. Znów mamy do czynienia z klasyką House, a dokładnie Piano House. W “Perfect love” jest dużo energii i znakomity wokal.

 


Malifoo to kolejny DJ i producent z Brazylii. Wydaje od 2017 roku. U nas najbardziej znany jest z utworu “Heart Stops Beating” (2018). W jego nowym utworze “Tell me something” w ogóle nie słychać rytmów z jego kraju. Zero latino. To typowa europejska produkcja deep house. Dużym plus jest wokal i łatwo wpadająca w ucho melodia.

 


 

Zsak to producent specjalizujący się w disco. I taki  jest jego najnowszy kawałek “Showing Me The Way” idealnie trafiający w klimat lat 70-tych. Nogi chodzą same.