Jovani Youth Appeal figure it out

To już trzeci singiel tego litewskiego producenta i DJ’a. “Figure it out” tak się nazywa. Jovani ft. Youth Appeal już dostępny w serwisie www.digitaldj.pl w dwóch wersjach Radio mix i Extended mix.

 

 

 

 

Jovani znany jest już doskonale polskich DJ’om. Znany go z takich hitów jak ?I Should Have Known? i ?Keep It To Myself?. Oto mamy jego trzeci utwór stworzony tym razem już z kimś innym. To tajemnicza, bo zupełnie nam nieznana wokalistka ze Szwecji Youth Appeal.

 

Jovani Youth Appeal figure it out

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Utwór Jovani ft. Youth Appeal “Figure it out” (Rozwiąż to) zachowuje charakterystyczny ciepły klimat deep house poprzednich wyżej wspomnianych dwóch utworów, a kto wie może okazać się lepszy od nich. Ale to już ocenią DJ’e i słuchacze.

 

O Jovani

Jonas Nainys czyli właśnie DJ Jovani to połowa niezwykle udanego projektu muzycznego Radistai DJs z Litwy, który mimo niedługiego stażu zebrał kilka nagród muzycznych. Tą najcenniejszą z nich jest M.A.M.A. Award za TV3 Play Most Popular Music Video (najlepsze wideo). Jovani jest znaną postacią dla   melomanów z Litwy przede wszystkim dzięki własnemu cotygodniowemu programowi radiowemu Jovani @ club.

10 lat spędzonych na scenie klubowej i z  dziesiątki remiksów klubowych i oficjalnych  edycji znanych hitów, miliony  odtworzeń na youtube i spotify. Dlatego Jonas postanowił rozpocząć karierę solową. Dlatego najpierw złączył siły twórcze ze słynną  wokalistką  jazzową o pseudonimie Jazzu i dostarcza idealny letni utwór pod tytułem ?Keep it yourself?. Dostarcza perfekcyjny popowy kawałek z kojącym i emocjonalnym wokalem najwyższej klasy. Dzięki Jovani każdy dzień staje się idealny – oto najkrótsza recenzja tego artysty.