jesteś tu
Główna > STREFA DISCO DANCE > Karnawał w połowie listopada? Sprawdź nowości, które DJ Promotion DISCO DANCE poleca na weekend: 10.11.2017

Karnawał w połowie listopada? Sprawdź nowości, które DJ Promotion DISCO DANCE poleca na weekend: 10.11.2017

TEN TYDZIEŃ TO FESTIWAL TANECZNYCH NOWOŚCI – UDAŁO NAM SIĘ PRZYGOTOWAĆ 20 NAPRAWDĘ GORĄCYCH PROPOZYCJI DLA DJ-ÓW. ZRÓBMY ZATEM KRÓTKI PRZEGLĄD TEGO, CO CZEKA NA UŻYTKOWNIKÓW SERWISU DIGITAL DJ.

Niewątpliwie jedną z najbardziej oczekiwanych nowości jest utwór grupy CLASSIC zatytułowany „Ja dla Ciebie, Ty dla mnie”.
Numer ten w ciągu miesiąca od premiery doczekał się 2,5 miliona odtworzeni w serwisie YouTube, a w ostatnim notowaniu listy radia VOX FM zajął 6. miejsce.
Mimo, że naszym DJ-om kazaliśmy długo czekać na ten singel to odwdzięczyliśmy się sporą ilością wersji. Poza oryginalną wersją radiową znalazły się remixy od takich producentów jak FREAKY BOYS czy ALCHEMIST PROJECT. Bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie.

Kolejnym utworem, który Wam polecamy jest premierowe nagranie od naszych przyjaciół z grupy GROOVEBUSTERZ. Starsi bez wątpienia pamiętają CAYRĘ i BEZIKA z taki przeboje jak „Superlover” czy „Talk to me” – ale najnowsza „Fantazja” również ma wszelkie predyspozycje, żeby skraść serca fanów muzyki tanecznej.
Stary styl ‚Groofków’ w połączniu z aranżem, w którym czuć klimat minionych wakacji – czyli idealne połączenie na smutne, jesienne wieczory.

O swoich fanach nie zapomina także BOYFRIEND, czyli Piotrek Biedrzycki. W premierowym utworze „Jadą na zabawę” co bardziej spostrzegawczy bez wątpienia doszukają się charakterystycznych elementów dla grupy EFFECT – nie bez przyczyny 🙂 Od samego początku swojego młodszego brata wspomaga Marek – lider i wokalista ‚Effectownych’.
Klubowa petarda, która mamy wrażenie spowoduje, że nie jeden parkiet zapłonie w najbliższy weekend.

Dla fanów bardziej stonowanych brzmień również znajdzie się coś miłego.
Już nie raz udowadnialiście, że muzyka disco polo rodem z lat 90-tych nie odeszła do lamusa – przez co coraz bardziej popularne stały się remixy w takim właśnie stylu. A specjalistami od tego typu zabiegów są WYTRYCH i KWIAT, którzy tym razem wzięli na warsztat numer Roberta i jego formacji SPIKE – „Daję Tobie swoją miłość”.
Końcowy efekt jak zawsze odbiera mowę – zresztą posłuchajcie sami 🙂

Tą panią pamiętać możecie z występów w talent show DISCO STAR. To właśnie tam dała się poznać jako świetna wokalista, co zagwarantowało jej występ w półfinałach tego programu.
Teraz nadeszła pora na jej debiutancki singel. Ukrywająca się pod pseudonimem CARMEL Iza to chodząca bomba zegarowa, a jej utwór „Nakręcaj mnie” ma wszelkie predyspozycje, by konkurować o najwyższe miejsca list przebojów.

NIESPOSÓB OPISAĆ KAŻDY Z SINGLI – DLATEGO PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY WAM KOMPLETNĄ LISTĘ NOWOŚCI, KTÓRE MOŻECIE POSŁUCHAĆ I LEGALNIE POBRAĆ DO PROMOWANIA W KLUBACH Z PLATFORMY DLA DJ-ÓW – WWW.DIGITALDJ.PL

 • MIRAMI – Instynktownie / Instinktovno (DJ Edit)
 • CAMASUTRA – Do nieba bram (2017 Toca Bass Remix)
 • PUDZIAN BAND – Masz to jak w banku
 • LUKA ROSI – OlaOli
 • RED QUEEN – Ciebie wybrałam (Toca Bass Remix)
 • MEJK – Dzisiaj Cię ukradnę (Minimal Remix)
 • SMASH! – Bez makijażu (Tr!fle & Loop Remix)
 • M-POWER – Imprezowy zawrót głowy (Heho Remix)
 • SOLEO – Historia wakacyjnej miłości (Tr!fle & Loop Remix)
 • MAGIC DANCE – Dziewczyna z wąsem
 • MARIUSZ SOBCZYK – Śliczna lady
 • GENTLEMAN’S – Zimna jak lód
 • BEZ PRZERWY – Bo to jest miłość moja mała (Tom Socket Remix)
 • LIMITH – Czarujące oczy
 • DWA PLUS DWA – List, który czytasz Ty

Avatar
DJ Double S
DJ Double S to deejay młodego pokolenia, dla którego muzyka to całe życie. Nie zamyka się w jednym gatunku - muzycznie jest człowiekiem uniwersalnym, a czasem nieobliczalnym - łączenie klasycznego disco z brzmieniami house'owymi to w jego setach codzienność, chociaż od wielu lat związany także ze sceną polskiej muzyki tanecznej, której działem zajmuje się w klubie DJ Promotion. Człowiek o niesamowitych pokładach energii, którą dzieli się w ze słuchaczami i klubowiczami. Pracował również jako prezenter radiowy w Radio HOBBY 89,4 FM, gdzie prowadził audycje B4 HOUSE PARTY, poświęconą muzyce klubowej oraz był współautorem audycji "I Love 90's" i autorem "Poranków Disco Polo" na antenie tego samego radia. Od roku 2016 felietonista "Strefy Disco Dance" miesięcznika DJ Raport.
https://fb.me/DJpromotionDiscoDance

Podobne artykuły

na górze